Bramki:
Szewczyk 68′ – M. Kulig 33′
Rylovia: Baran Karol – Ostrowski Norbert (85′ Greń Sebastian), Kaczmarczyk Maciej, Stawarz Piotr, Ostrowski Arkadiusz (65′ Pietrzak Krystian) – Baran Jakub, Handzlik Marek, Smęda Dawid (60′ Wolsza Tomasz), Motylski Michał – Ślęczka Konrad (60′ Skrzyński Albert), Szewczyk Dawid
Jadowniczanka: Kleśny – Wójtowicz, Kulig, Żak, Zuzia (46’ Duda) – Rydz, Rojkowicz, G.Baran, Kurzywilk – Bujak, Legutko

Faworytem meczu Rylovia – Jadowniczanka byli gospodarze, którzy w przypadku zwycięstwa zmniejszyłaby, jak się później okazało, stratę do czterech punktów. Tymczasem podopieczni trenera Leszka Janiczka zostali zaskoczeni w 33 minucie przez Michała Kuliga, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i efektownym strzałem głową dał Jadowniczance prowadzenie. Bliżej zwycięstwa goście byli przez ponad 30 minut. W 68 minucie piękną bramkę z rzutu wolnego strzelił Dawid Szewczyk. Remis nie urządza żadnej z drużyn, wspomniana Rylovia odrobiła tylko punkt do Skalnika i Nowej Jastrząbki, utrzymała dystans do Żabna. Potknięcia rywali wykorzystał jednak KS Zakopane, który pokonał Barciczankę. Także drużyna trenera Sławomira Rydza nie ma się szczególnie z czego cieszyć, gdyż remis – na tym tym etapie rozgrywek – niewiele wnosi do trudnej sytuacji kadrowej ekipy z Jadownik.Jadowniczanka ma 24 punkty, tyle samo co KS Tymbark i jeden mniej od Tuchovii. Do bezpiecznego miejsca (nie wiadomo jak zostanie potraktowane wycofanie Szreniawy z rozgrywek) zajmowanego przez Watrę -traci aż 5 punktów.

Tutaj zobaczysz bramki z meczu.

Skalnik – Sokół 1-2
Bramki:
Bajdel 91′ – Zabiegała 3′, Gawłowicz 63′
Skalnik: Kantor, Nowak G., Chełmecki (73′ – Skrzypiec (81′ – Godoy M.), Słowik, Kłębczyk (53′ – Bajdel), Żarnowski, Chochla, Hasior, Nowak S., Kołodziej, Pawełczka
Sokół: Mucek – Zając, Policht, Gawłowicz, Rędzina M. (85′ Moneta) – Woda (90′ Knap), Kostecki, Turczyn, Fortuna (85′ Mularz), Ciesielski – Zabiegała (75 Gałka).

Sokół po wygranej w krajowym pucharze z GKS II Drwinia poszedł za ciosem i pokonał na wyjeździe wicelidera Skalnika. Goście zagrali piątką pomocników, a wśród nich Mateusz Fortuna, którego dotychczas oglądaliśmy w barwach zespołu z Borzęcina na boku obrony. W Kamionce Sokół rozegrał jedno z najlepszych spotkań w rundzie wiosennej. Mimo, że gramy co 3 dni i nie mógł zagrać chociażby Szczepan Goryczko, zagraliśmy bardzo dobrze zawody, wiedzieliśmy , że trzeba być zdecydowanie lepszym od gospodarzy, którym pomagają w Kamionce przysłowiowe „ściany”. Od pierwszej do ostatniej minuty meczu byliśmy zespołem lepszym. Rywale dochodzili do 30-40 metra, ale później niewiele mogli zdziałać. Nasze kontrataki były bardzo groźne i mogły przynieść kolejne bramki – chociażby po stzrale Fortuny, który zatrzymał się na słupku. Mieliśmy przewagę w każdym aspekcie gry. Wygraliśmy lepszą jakością piłkarską. Nie mieliśmy w tym spotkaniu słabego punktu. Gratuluję chłopakom, bo zostawili na boisku wiele zdrowia – mówił po meczu Sławomir Zubel.

Dzięki zwycięstwu nad Skalnikiem, Sokół awansował na 8. pozycję w tabeli. Do Rylowej traci dwa punkty, z drugiej strony jego przewaga nad Watrą, to tylko 4 punkty.