Termalica – Okocimski 2-0
Bramki: Vojtěch Schulmeister w 33′ oraz Damian Piotrowski 38′
Termalica: Nowak – Fryc, Czerwiński, Kopacz, Jarecki – Piotrowski (87′ Kujawa), Sołdecki, Foszmańczyk (73′ Kogut), Kaczmarczyk, Ceglarz – Schulmeister (80′ Drozdowicz)
Okocimski Brzesko: Kuchta – Wieczorek, Jacek, Ryś, Sobotka – Brud, Żołądź (78′ Tymiński), Stefański, Kapsa, Cebula (46′ Kwiek) – Tatara (46′ D.Sosnowski)

Okocimski po raz trzeci z rzędu przegrał 0-2. Po raz kolejny okazało się, że pierwszoligowiec z Brzeska nie ma walorów, aby pokonać, ba poważniej zagrozić bramce rywala. Czy to Chojniczanka, czy to Olimpia, czy to w końcu Termalica – bez różnicy. Ne ma znaczenia też kto występuje w brzeskim ataku. Okocimski coraz smutniej żegna się z I ligą. Kto wie kiedy po raz kolejny ta kalsa rozgrywkowa zawita do Brzeska…

Gospodarze strzelili Mateuszowi Kuchcie dwie bramki, w zasadzie można powiedzieć, że tylko dwie. W pierwszej połowie gospodarze mogli strzelić do brzeskiej bramki nawet dwa razy tyle bramek. Już w 3 minucie Schulemeister znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem OKS, ale przegrał pojedynek. Pięć minut później golkiper gości po raz kolejny uratował swój zespół przed stratą bramki w efektowny sposób broniąc strzał Foszmańczyka. W 27 minucie Termalika powinna objąć prowadzenie, ale Schulemeister po minięciu Kuchty zamiast do pustej bramki trafił w słupek. Zawodnik z Niecieczy pięć minut później trafił już do siatki. Otrzymał doskonałe podanie od Jareckiego i mając przed sobą bramkarza dopełnił formalności. W 38 minucie niecieczanie prowadzili już 2-0. Tym razem Kuchtę pokonał Damian Piotrowski.

Na oficjalnej stronie Okocimskiego znajdziecie tytuł do relacji z dzisiejszego meczu: „Koniec marzeń o I lidze”. Tytuł jak najbardziej spóźniony, bo marzenia o utrzymaniu umarły chyba kilka tygodni wcześniej, a pozostał już tylko urzędowy optymizm, który jak widać nie miał pokrycia w faktach. Marzenia nakręcają nas do realizacji rzeczy, w które wierzymy, które wydają nam się realne, które popychają nas do przekroczenia pewnej bariery, za którym jest upragniony cel. Urzędowy optymizm zaciemnia obraz, mami, jak widać bez efektów…