Piłka nożna młodzieżowa. Wysoka wygrana z Zatorem i Zakliczynem

445 0

Mecz rozgrywany był w ramach małopolskiej ligi. Była to już XXII kolejka. Wynik spotkania już w 6 minucie otworzył Juszczak pewnie egzekwując rzut karny. Na 2 : 0 podwyższył Klejdysz, a w ciągu dwóch minut za sprawą Tabora i Palonka MOSiR ustalił wynik do przerwy.

Druga połowa to dalsza dominacja młodych bochnian, którzy konsekwentnie konstruowali swoje kolejne akcje, dążąc do podwyższenia wyniku. W 51 minucie swoją drugą bramkę zdobył Tabor, a wynik ustalił Palej głową pokonując bramkarza gości.

MOSiR odniósł zasłużone zwycięstwo, a co najważniejsze był o wiele skuteczniejszy niż w poprzednich meczach. Rozgrywki ligowe nabierają tempa i już w środę nasza drużyna rozegra spotkanie na wyjeździe w Krakowie z Wieczystą.

MOSiR Bochnia – Zatorzanka Zator 6-0 (4-0)
Bramki: Juszczak 6′ (karny), Klejdysz 15′ (asysta Juszczak), Tabor 23′ (asysta Palonek), 51′ (asysta Klejdysz), Palonek 24 ‚ (asysta Chlebek), Palej 56’ (asysta Tabor).

MOSiR: Seweryn – Czerwiński, Palej, Klejdysz, Majewski (50’ Biernat), Juszczak, Matras (36’ Kamieniecki), Chlebek (41’ Burkowicz), Domagała, Tabor, Palonek.

Wygrana II drużyny
W swoim kolejnym spotkaniu w I tarnowskiej lidze druga drużyna trampkarzy pokonała na wyjeździe Dunajec Zakliczyn 4-2.

Dunajec Zakliczyn – MOSiR Bochnia 2-4 (0-2)

bramki dla MOSiR-u: Kacper Seweryn 2, Klimek, Mach

Następny mecz (na wyjeździe) rozegra jutro z Radłowem. W Bochni zapraszamy na spotkanie 16 czerwca. Gościć będziemy Wolanię Wolę Rzędzińską. Początek o 17.30.

Źródło: MOSiR Bochnia