Wolania – Sokół 1-1
Bramki: Cabała 75′ – Zabiegała 50′
Wolania: Mikrut – Szczerba, Szosta, Furmański, Krupa, Tadel(89 Ł.Wilk), Adamowski(65 Jasiak), Tarczoń(56 K.Wilk), Bielak, Biały, Cabała (75 Bezkosty)
Sokół: Mucek- Zając,Gawłowicz (Świątek 80′), Policht, Moneta (Sikorski 46′), Ciesielski, Goryczko, Turczyn, Kostecki, Gałka,(Knap 75′), Zabiegała (Woda 65′) – Mularz, Rędzina,Obłąk.

Mecz w Woli Rzędzińskiej był dużym wyzwaniem dla Sokoła Borzęcin. Przyparty do muru ostatnimi wynikami, Sokół nie mógł sobie pozwolić na porażkę, która mogłaby równać się degradacją do ligi okręgowej. Co gorsza tym spotkaniem lider i zarazem zwycięzca tegorocznych zmagań w IV lidze żegnał się ze swoimi kibicami. Dlatego też trudno było spodziewać się, ze zespół trenera Grzegorza Tyla zlekceważy swoje rywala. Zdobyty w przysłowiowej „jaskini lwa” punkt dał Sokołowi awans na bezpieczną 11. pozycję. W ostatniej kolejce borzęcinianie zmierzą się w derbach ze zdegradowaną Jadowniczanką. Jeżeli Sokół nie wygra może spaść z ligi. Jesienią w derbach górą byłą ekipa z Jadownik.

Rozegraliśmy bardzo dobre spotkanie, w którym każdy zawodnik zostawił na murawie wiele własnego zdrowia. Zanim strzeliliśmy gola powinniśmy mieć co najmniej dwa rzuty karne, a w jednym przypadku połączony z czerwoną kartka dla rywala. szkoda, ze tydzień temu arbiter potrafił pokazać naszemu zawodnikowi czerwoną kartkę już w 12 minucie, a teraz zabrakło mu odwagi. Wiedzieliśmy o jaką stawkę gramy. Ten punkt dał nam awans o dwie lokaty wyżej. We wcześniejszych meczach, mimo, że bardzo się mobilizowaliśmy, przytrafiał nam się pech, o porażkach lub remisach decydowały niuanse, detale. W niedzielę na boisku lidera, na tle świeżo upieczonego trzecioligowca wypadliśmy co najmniej dobrze. Za tydzień kolejny mecz, tym razem derby z Jadowniczanką. Musimy do tego meczu podejść z chłodnymi głowami, tak aby nie złapać jakiejś głupiej kartki. ważne, aby chłopaków nie zjadła presja tego spotkani – mówił po meczu Sławomir Zubel

Rylovia – Turbacz 1-0
Bramka: Handzlik

Rylovia: Baran Karol – Ostrowski Norbert, Stawarz Piotr, Ostrowski Arkadiusz, Motylski Michał – Baran Jakub (90’ Piątek Dawid), Handzlik Marek (60′ Greń Sebastian), Smęda Dawid, Ślęczka Konrad – Szewczyk Dawid (87’ Gargul Tomasz), Skrzyński Albert (65’ Pietrzak Krystian).
Turbacz: Stadnik – Majerek (79′ Opyd), Szynaik, I.Potaczek, Smoleń – Dąbrowa, Szynacik, Wsół, Surówka (63’ P.Potaczek) – Kołodziej, Piekarczyk.

W ostatnim meczu na własnym stadionie Rylovia pokonała Turbacz 1:0. Złotą bramkę strzelił Marek Handzlik po podaniu Alberta Skrzyńskiego. Zwycięstwo przyszło gospodarzom w wielkich trudach. Turbacz, mimo, że zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, tanio skory nie sprzedał, a wynik był sprawą otwartą do ostatniej minuty spotkania. W trudnych momentach dla gospodarzy świetnie w bramce spisywał się Karol Baran, który uratował swój zespół przed utratą gola. Od 62 minuty Rylovia grała w osłabieniu po czerwonej kartce dla Konrada Ślęczki. Na kolejkę przed końcem rozgrywek Rylovia zajmuje 9. lokatę, jeżeli wygra w sobotę z Watrą, ma szansę na awans do górnej połowy tabeli.

Jadowniczanka pożegnała się ze swoimi kibicami oraz czwartą ligą na stadionie w Jadownikach remisem z wymagającym rywalem z Maniowych. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie i dwukrotnie je tracili, marnując tym samym nawet matematyczne- teoretyczne – szanse na utrzymanie.