Bramka: Ciesielski 63′
Czerwona kartka: Zając (Sokół) w 75′ za dwie żółte kartki
Sokół: Mucek – Zająć, Policht, Świątek, Rędzina – Gałka, Ciesielski, Kostecki, Woda – Zabiegała, Knap (55′ Rachwalski).
Jadowniczanka: ?

Stawką korespondencyjnego pojedynku Sokół – Jadowniczanka i Watra – Rylovia było 11. miejsce w końcowej klasyfikacji. Na chwilę obecną znajduje się ono w strefie spadkowej, jednak problemy licencyjne Łysicy mogą spowodować, że do IV ligi nie zostanie zdegradowany Poprad, a przez to do „okręgówki” nie podąży jedenasta drużyna czwartoligowej tabeli.

Pierwsza połowa meczu derbowego Sokoła i Jadowniczanki miała wyrównany charakter. Dopiero po zmianie stron Sokół zyskał przewagę w posiadaniu piłki, której odzwierciedleniem był gol z rzutu wolnego Rafała Ciesielskiego. Gospodarze kontrolowali grę, a bliscy podwyższenia rezultatu byli Woda (strzał w słupek) oraz Świątek, którego uderzenie zatrzymało się na poprzeczce. Ostatni kwadrans zespół gospodarzy, prowadzony w zastępstwie przez Mariusza Zabegałę, grał w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Zająca.

Sokół dzięki zwycięstwu obronił swoją 11. pozycję. W przypadku innego rezultatu spadłby o jedną lokatę. W Białce Tatrzańskiej rywal Sokoła – Watra pokonał 2-1 Rylovię. Jedyną bramkę dla gości strzelił w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Jakub Baran. Zespół trenera Leszka Janiczka kończy rozgrywki na 10. miejscu, tuż nad Sokołem. Jadowniczanka żegna się z ligą z przedostatniej, piętnastej pozycji.