Puszcza – Limanovia 2-4 (2-0,2-3)
bramki dla Puszczy: zawodnik testowany

Puszcza Niepołomice:
I tercja

Andrzej Sobieszczyk – Witold Cichy, Marcin Biernat, Adrian Napierała, zawodnik testowany, Michał Kiełtyka, Dariusz Gawęcki, zawodnik testowany, Łukasz Nowak, Krzysztof Zaremba, zawodnik testowany.

II tercja Mateusz Cieśla – zawodnik testowany, Marcin Biernat, Adrian Napierała, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Dariusz Gawęcki, Maciej Balawender, Michał Kiełtyka, Krzysztof Zaremba, zawodnik testowany. Grali także: Patryk Kołodziej, zawodnik testowany.

III tercja:
Maciejewski – zawodnik testowany, Paweł Strózik, Koman, zawodnik testowany, Marek Mizia, Marcel Kotwica, Longinus Uwakwe, Wojciech Przybył, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Puszcza Niepołomice przegrała 2-4 z trzecioligową Limanovią. Mecz rozegrano w Podłężu, w tempie 3 x 40 minut. Spotkanie było okazją dla trenera Wójtowicza do przyjrzenia się szerokiemu składowi Puszczy oraz zawodnikom testowanym. Limanovia była drugim sparingpartnerem Puszczy. Kilka dni wcześniej niepołomiczanie ulegli 0-4 Siarce Tarnobrzeg.

Okocimski Brzesko – LZS Piotrówka 1-0
Bramka: Czesław Ogorzały 90′

Okocimski: zawodnik testowany I – Arkadiusz Ryś, Jakub Kapsa, Mateusz Wawryka, Kacper Tatara, Sani Goringo Abubakar, Radosław Jacek, zawodnik testowany II, zawodnik testowany III, zawodnik testowany IV, zawodnik testowany V.

Okocimski Brzesko wygrał 1-0 z czwartoligowym LZS Piotrówka. Mecz rozegrano w Brzesku. W barwach LZS wystąpił były zawodnik „Piwoszy” Patmore Sheremi. Jedyną bramkę dla gospodarz strzelił testowany junior krakowskiego SMS – Czesław Ogorzały.

Źródło: 90minut.pl, brzescyfnatycy.pl, własne