Okocimski – MKS Kluczbork 0-2 (0-1)
Bramki: Wojciech Hober 18′, Piotr Burski 69′
Okocimski: Aleksander Kozioł – Sylwester Tokarz, Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Aleksander Ślęczka (77′ Mateusz Kasprzyk) – Paweł Pyciak, Arkadiusz Lewiński, Arkadiusz Ryś (46′ Michał Guja), Taras Jaworski (46′ Sani), Kamil Białkowski (73′ Patryk Bryła) – Wojciech Dziadzio.

Kluczbork: Krystian Rudnicki – Adam Orłowicz, Łukasz Ganowicz, Paweł Gierak, Łukasz Uszalewski – Wojciech Hober (65′ Krzysztof Wolkiewicz), Rafał Niziołek, Mateusz Arian, Tomasz Swędrowski (63′ Marcin Nowacki), Łukasz Reinhard (80′ Michael Komor) – Piotr Burski (71′ Jakub Grzegorzewski).

Przed dzisiejszym meczem na stronie MKS-u przeczytaliśmy informację, że zespół z Kluczborka jedzie do Brzeska bez zbędnego strachu przed Okocimskim. Traktowaliśmy tę zapowiedź jako wróżbę zwycięstwa brzeskiego klubu. Do 16 minuty mecz miał wyrównany charakter. Niestety kolejne dwie minuty przyniosły nieporozumienia w rozegraniu piłki, w komunikacji defensywy gospodarzy, z czego skwapliwie skorzystali przyjezdni. Strzelec dwóch goli z pierwszej kolejki Piotr Burski pokazał, że potrafi także wcielić się w rolę asystenta, a Wojciech Hober dopełnił tylko formalności.

Strata bramki nie podziałała mobilizująco na gospodarzy, którzy przez kilka kolejnych minut mieli problemy ze stworzeniem akcji ofensywnej. Dopiero pod koniec pierwszej połowy po indywidualnej akcji Wojciecha Dziadzio Okocimski był bliski wyrównania.

Druga połowa mogła zacząć się od bramki dla miejscowych. Strzelec pierwszej bramki omal nie pokonał swojego bramkarza – Krystiana Rudnickiego. Po kolejnych dziesięciu minutach ponownie goście mogli mówić o szczęściu. Piłka mimo, że kilkukrotnie była uderzana w światło bramki nie znalazła do niej drogi.

Niewykorzystane sytuacje mszczą się – głosi piłkarskie porzekadło. Tak też stało się w Brzesku. w 69 minucie goście podwyższyli prowadzenie.Do prostopadłego podania wystartował Burski, minął Kozioła i wpakował piłkę do pustej bramki.

Gospodarze mieli jeszcze pod koniec meczu szanse na zdobycie kontaktowego gola, ale Sani przestrzelił w dogodnej sytuacji. Tym samym Okocimski przegrał 0-2. Po dwóch kolejkach brzeszczanie mają 1 punkt, nie strzelili jeszcze bramki. W następnej serii spotkań zagrają z