Ostrovia – Puszcza 2-1 (0-1, 1-1)
Bramki: Tomasz Kiełpiński 90’+2′, Daniel Kaczmarek 116′ – Michał Kiełtyka 6′
Ostrovia: Peksa – Krawczyk, D. Reyer, Czech, Błaszczyk, Szymanowski (75′ Cyfert), Rusek (98′ Janoś), Michalski, Kaczmarek, Giecz, Kempiński.
Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Kotwica, Napierała, Biernat, Gawęcki, Balawender (77′ Madejski), Nowak (69′ Lepiarz), Uwakne, Zaremba, Kiełtyka, Zakrzewski (56′ Przybył).

Mecz zaczął się dla niepołomiczan najlepiej jak tylko mógł. Już w 6 minucie gola na 1-0 dla przyjezdnych strzelił Michał Kiełtyka. Niestety wraz z upływem czasu trzecioligowi gospodarze zyskiwali coraz większą przewagę, która przyniosła im powodzenie dopiero w drugiej doliczonej minucie drugiej połowy spotkania. Jeszcze w piątej doliczonej minucie Ostrovia mogła zwycięsko zakończyć rywalizację, ale rzutu karnego nie wykorzystał Giecz. W dogrywce gola na wagę awansu zdobył Daniel Kaczmarek dobijając swój strzał po którym piłka ostemplowała poprzeczkę.

W pozostałych spotkaniach warto odnotować, że dwa gole dla Floty w wygranym meczu z Wigrami strzelił były zawodnik Okocimskiego – Daniel Brud. Ponadto zwracają uwagę zaskakujące porażki Olimpii Grudziądz, GKS Katowice, Arki Gdynia, Chojniczanki, a przede wszystkim Górnika Łęczna. Kolejna faza rozgrywek już 24 września. Jutro o godzinie 11.30 poznamy przeciwnika Okocimskiego.