Stal Mielec – Puszcza Niepołomice 0-2 (0-0)
Bramki: Dominik Maluga 78′, Michał Kiełtyka 87′
Stal Mielec: Daniel – Podstolak, Załucki, Kościelny, Getinger, Domański (67. Żubrowski), Głaz, Skiba, Radulj, Cholewiak, Żegleń
Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk – Cichy, Napierała, Biernat, Mikołajczyk, Lepiarz, Gawęcki, Madejski, Zaremba (89. Nowak), Maluga, Zakrzewski (75. Uwakwe).

Obie połowy meczu w Mielcu były do siebie podobne. Tak w pierwszej jak i drugiej początkowo dominowali gospodarze, aby końcowe minuty każdej z połów oddać gościom. Różnica między nimi byłą taka, że w ostatnich minutach drugiej odsłony padły bramki.

W pierwszej połowie na bramkę Andrzeja Sobieszczyka groźnie atakowali Rudulj, Skiba, Żegleń oraz były zawodnik Puszczy – Mateusz Cholewiak. Na szczęście dla przyjezdnych akcjom gospodarzy brakowało precyzji. Pod koniec pierwszych 45 minut do głosu doszli niepołomiczanie, którzy za sprawą Krzysztof Zaremba i Dariusz Gawęcki zagrozili bramce Daniela.

Po zmianie stron ponownie zaatakowali miejscowi. Próbowali Krystian Getinger, Maciej Domański i były zawodnik Okocimskiego – Sebastian Głaz – bez powodzenia. W 77 minucie Puszcza wyszła na prowadzenie. Strzelał Maluga, a piłka zdaniem sędziego została wyłapana przez Daniela już za linią bramkową. Wynik na 2-0 podwyższył Kiełtyka, który dobił piłkę sparowaną przez Daniela (wybronił strzał Malugi).

Puszcza pokonała Stal i zajmuje z dorobkiem 7 punktów drugie miejsce w ligowej klasyfikacji.

Źródło: stalmielec.com, własne