Puszcza – Siarka 1-2 (0-0)
Bramki:Łukasz Nowak 87′ – Robert Tunkiewicz 61′, Marcin Bochenek 63′
Puszcza Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Marcin Biernat, Adrian Napierała, Witold Cichy, Michał Mikołajczyk – Marcel Kotwica (61′ Longinus Uwakwe), Łukasz Nowak, Dariusz Gawęcki, Dominik Maluga (77′ Wojciech Przybył), Krzysztof Zaremba – Dariusz Sosnowski (46′ Damian Lepiarz)
Siarka Tarnobrzeg: Artur Melon, Konrad Stępień (43′ Marcin Bochenek), Łukasz Nadolski, Marcin Stefanik, Tomasz Persona, Dariusz Frankiewicz, Robert Tunkiewicz, Jakub Więcek, Tomasz Ciećko (74′ Pavol Cicman), Robert Chwastek (65′ Daniel Koczon), Michał Paluch

Puszcza przegrała z Siarką tracąc gole w 61 i 63 minucie. To były szybkie dwa ciosy, po których Puszcza w zasadzie się już nie podniosła. W zasadzie, bo w 87 minucie Łukasz Nowak dał jeszcze nadzieję na choćby jeden punkt. Porażka z Siarką jest czwartą z rzędu, a szóstą w sezonie podopiecznych Dariusza Wójtowicza.

Okocimski – Raków 0-3 (0-1)
Bramki: Mariusz Holik 33′, Dariusz Pawlusiński 71′, Artur Pląskowski 84′
Okocimski Brzesko: Robert Błąkała (16′ Marek Pączek) – Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł (70′ Daniel Duszyk), Mateusz Kasprzyk – Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński, Arkadiusz Ryś, Arkadiusz Lewiński, Patryk Bryła (16′ Aleksander Ślęczka) – Wojciech Dziadzio (57′ Michał Guja).
Raków: Przemysław Wróbel – Tomasz Pełka, Mariusz Holik, Łukasz Góra, Przemysław Mońka (86′ Eryk Krupa) – Dariusz Pawlusiński, Wojciech Reiman (67′ Radosław Stefanowicz), Łukasz Kmieć, Artur Pląskowski – Adrian Kural (72′ Sławomir Ogłaza), Patryk Serafin (76′ Arkadiusz Porochnicki).

Ledwie mecz Okocimskiego zaczął się rozkręcać, a już trener Dariusz Siekliński zmuszony został do gruntownej zmiany swoich planów na sobotni mecz. W 16 minucie groźnie wyglądającej kontuzji reki doznał młodzieżowiec – Robert Błąkała. Młodego bramkarza do szpitala odwiozła karetka pogotowia, a jego miejsce w bramce zajął Marek Pączek. Równocześnie na boisku pojawił się Aleksander Ślęczka (młodzieżowiec), który zmienił Patryka Bryłę. W 31 minucie Pączek został zmuszony po raz pierwszy do wyciągnięcia piłki z siatki. Dobrze bite na krótki słupek dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał niepilnowany Mariusz Holik posyłając piłkę w kierunku dalszego słupka uderzając ją dodatkowo w kozioł.

Wyrównanie powinna przynieść akcja z 44 minuty. Wojciech Dziadzio otrzymał prostopadłe podanie w pole karne i na raty z bliska próbował pokonać Przemysława Wróbla. Ten jednak popisał się znakomitym refleksem parując dwa strzały. Nie miałby jednak zbyt wiele do powiedzenia, gdyby odbitą po jego interwencji piłkę do siatki skierował Wojciech Wojcieszyński. Doświadczony pomocnik posłał piłkę mocno i wysoko nad poprzeczką.

W 71 minucie goście podwyższyli prowadzenie. Prostopadłe, wysokie zagranie nie zostało przecięte przez defensorów Okocimskie, dzięki czemu w sytuacji sam na sam z Pączkiem znalazł się Pawlusiński, który nie zwykła takich okazji marnować. Raków stwarzał kolejne sytuacje, ale dobrze w bramce spisywał się Marek Pączek. Nie ustrzegł on jednak swojego zespołu przed stratą trzeciego gola. Choć w tym miejscu należałoby stwierdzić, że to jego partnerzy z pola nie zrobili wszystko, aby gol zapobiec bramce na 0-3. Prostopadłe podanie w pole karne Okocimskiego dotarło – choć nie miało prawa przejść przez defensorów i pomocników – do Łukasza Kmiecia. Częstochowianin nie atakowany przez zrezygnowanych już „Piwoszy” z zimną krwią wymanewrował Pączka posyłając piłkę do Artur Pląskowskiego, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do pustej bramki.