Tarnavia Tarnawa – Macierz Lipnica Murowana 2-0
Bramki: Karol Wójcik, Marcin Kopanica
Naprzód Sobolów – GKS Drwinia 3-2
Bramki: Mariusz Kasprzyk, Mariusz Starkowski, Tomasz Sotoła – Paweł Kołodziej 2
O meczu pisaliśmy TUTAJ

W podokręgu bocheńskim w niedzielę rozegrano dwa spotkania. W pierwszym, o czym pisaliśmy osobno Naprzód pokonał 3-2 GKS Drwinia. W drugim spotkaniu Tarnavia zrewanżowała się Macierzy za porażkę w lidze i pokonała lipniczan 2-0. Gospodarze na to spotkanie wrócili do Tarnawy i pokazali się z wyraźnie lepszej strony od swoich rywali. Macierz grająca w swoim niemal najsilniejszym składzie, nie miała w tym spotkaniu wielu atutów w linii ofensywnej. O ile na skrzydle próbowali akcji oskrzydlających Mikulski i Chodur, a w środku pola grał Krzak, o tyle pierwsza linia wyraźnie przegrywała starcia z defensorami gospodarzy (najpierw w ataku grał Motak, a później Rogala). Do przerwy remis, choć już w pierwszej połowie więcej sytuacji mieli miejscowi. Po zmianie stron kibice w końcu doczekali się bramek. Z rzutu karnego w 65 minucie strzelił Karol Wójcik, a na dziesięć minut przed końcem zawodów wynik ustał doświadczony Marcin Kopanica.

Do półfinału awansowały więc zespoły Naprzodu, Tarnavii oraz BKS. Jedna z nich szczęśliwie dotrze do finału rozgrywek dzięki wolnemu losowi.

Podokręg Brzesko 1/2 finału

Olimpia Bucze – Rylovia Rylowa 2-2
Bramki: Marek Handzlik 70′, Marian Wawryka 83 – Albert Skrzyński 2
LKS Gnojnik – Jadowniczanka Jadowniki 0-6

W Brzesku, gdzie rozgrywano mecze półfinałowe zanotowaliśmy – o czym pisaliśmy wcześniej – jedną sensację. A klasowa Olimpia pokonała Rylovię. W niedzielę Marek Handzlik i jego koledzy z drużyny czekali na wieści z Gnojnika, gdzie Pagen gościł spadkowicz a z IV ligi – Jadowniczankę. Zwyciężyli i to aż 0-6 goście i to oni zmierzą się z drużyną z Buczu w brzeskim finale.