Futsal. BSF wygrywa w Kielcach

607 0

EBS Futsal Kielce – BSF Bochnia 5-9 (3-3)
Bramki: Szymon Bujak 6’33”, 11’49”, Jakub Stachura 13’52”, 22’38”, Damian Król 34′ – Tomasz Kozieł 10’45”, 30’50”, Maciej Balawender 14’23”, Kamil Rynduch 18’56”, 27’59”, Robert Dąbrowski 21’56”, Sebastian Leszczak 31’29”, 31’58”, 35’41”.
EBS Kielce: Krzysztof Krumplewski, Michał Kołodziejczyk, Damian Król, Emil Lurzyński, Karol Lurzyński – Szymon Bujak, Grzegorz Jaworski, Michał Łabęcki, Jakub Stachura.
BSF Bochnia: Krystian Jaszczyński, Robert Dąbrowski, Tomasz Kozieł, Sebastian Leszczak, Kamil Rynduch – Robert Augustyn, Maciej Balawender, Daniel Bukowiec, Mateusz Data, Łukasz Piech, Mateusz Więsek.

BSF Bochnia pokonał autsajdera pierwszoligowych rozgrywek i utrzymał kontakt z liderującym zespołem z Gliwic oraz wiceliderem z Polkowic. Pierwsza połowa sobotniego pojedynku miała jeszcze wyrównany charakter, jednak po przerwie podopieczni Rafała Czai przełożyli swoje wyższe doświadczenie i indywidualne umiejętności na bramki, które dały ostatecznie sukces.

Swój mecz wygrał także MKF Solne Miasto, który pokonał w Rzeszowie Heiro 4-5. Wieliczanie do bochnian tracą tylko dwa punkty.