ABC Futbolu – trzecią drużyną Małopolski

418 0

Obydwie drużyny spisały się znakomicie. Drużyna w kategorii U-8 zajęła trzecie miejsce w
całym turnieju przegrywając dopiero w półfinale z późniejszym zwycięzcą całego turnieju MG AS Radłów. Warto zauważyć, że w fazie grupowej drużyna z Bochni pokonała tego rywala 2:1. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został Patryk Snopek z ABC FUTBOLU. Bardzo dobrze radziła sobie również druga drużyna w kategorii U-10. Chłopcy awansowali z fazy grupowej do najlepszej ósemki turnieju. Odpadli dopiero w ćwierćfinale
po bardzo zaciętym meczu przegranym 3:5 z podobnie jak to miało miejsce w kategorii U-8 późniejszym zwycięzcą całego turnieju. W eliminacjach wojewódzkich brały udział najlepsze drużyny Małopolski wyłonione w eliminacjach gminnych i powiatowych. Tym większe brawa należą się chłopcom z Bochni, którzy w tak doborowym towarzystwie zajęli tak wysokie lokaty. Mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości chłopcy ci będą stanowić o sile bocheńskiej piłki nożnej.