IV liga. Porażka zaciemniająca rundę Sokoła

324 0

Sokół Borzęcin – Skalnik Kamionka Wielka 0-1
Sokół: Mariusz Mucek – Marcin Rędzina, Piotr Świątek, Łukasz Kulig, Marek Kowalik (85′ Machalski), Andrzej Mika (Mularz Sebastian), Sergiusz Kostecki, Grzegorz Baran, Marcin Woda (70′ Mariusz Czarny), Mariusz Zabiegała (75′ Knap Paweł), Daniel Policht.

Sokół Borzęcin uległ Skalnikowi 0-1 i stracił miejsce na podium w swoim drugim sezonie w IV lidze. Na finiszu zespół Romana Ciochonia dał wyprzedzić się ekipie z Drwini. Piłkarze Sokoła udają się w najbliższym tygodniu na piłkarskie wakacje, z których wrócą 13 lipca, aby przygotować się do nowej rundy.

Roman Ciochoń: Był to dla nas drugi najgorszy mecz w tej rundzie. Słabiej zagraliśmy tylko w Żabnie. Wypadliśmy tą przerwą na walkower (za mecz z Jastrząbką) z rytmu. Zespół był jakby rozbity, byliśmy nazbyt ospali od 1 do 90 minuty, brakowało chyba odpowiedniej mobilizacji. JEdnym słowem zagraliśmy nie na swoim poziomie. Szkoda tej przegranej, bo po co by nie mówić rewelacyjnej rundzie ten mecz trochę zaciemnił obraz całej rundy rewanżowej. Musieliśmy uznać wyższość przyjezdnej na co wpływ miała absencja dwójki naszych czołowych zawodników – Rafała Ciesielskiego oraz Marcina Chudyby. Suma summarum wygrał zespół lepszy.