362 0

Dunajec Nowy Sącz – BKS Bochnia 0-2 (0-0)
Bramki: Juszczak – karny 52”, Nagrodzki 64′
BKS (skład wyjściowy): Konrad Biernat – Bartłomiej Chlebek, Piotr Czerwiński, Dominik Juszczak, Piotr Kazek, Filip Korta, Mateusz Matlęga, Piotr Matras, , Wiktor Nagrodzki, Tomasz Palonek, Mirosław Tabor.

Bochnianie po pokonaniu przed tygodniem w Krakowie AS Progres 2000 (0-2 po bramkach Bartłomieja Chlebka oraz Mirosława Tabora) wyprzedzili swoich boiskowych rywali w tabeli i do sobotniego spotkania w Nowym Sączu podchodzili jako wicelider tabeli. Podopieczni Janusza Piątka nie zawiedli i pokonali ostatnią drużynę tabeli MLJM 0-2. Po pierwszej bez bramkowej połowie w 52 minucie młodzi piłkarze z Bochni objęli prowadzenie po strzale Juszczaka z rzutu karnego, podyktowanego za faul bramkarza na Palonku. Wynik spotkania ustalił Nagrodzki, który dobił strzał z dystansu Palonka. Było to drugie z rzędu zwycięstwo BKS i drugie jednocześnie odniesione w bieżących rozgrywkach na wyjeździe. W następny weekend zagrają na wyjeździe w Niecieczy z tamtejszą Termaliką.