Znicz Pruszków – Can-Pack Okocimski Brzesko 1-0 (0-0)
Bramka: Maciej Mysiak 55.
Żółte kartki: Patryk Kubicki, Marcin Rackiewicz – Paweł Pyciak, Aleksander Ślęczka.
Znicz: Piotr Misztal – Andrzej Niewulis, Arkadiusz Jędrych, Maciej Mysiak, Marcin Rackiewicz – Paweł Kaczmarek (89′ Bartosz Wiśniewski), Arkadiusz Górka, Maciej Machalski (75′ Paweł Czarnecki), Maksymilian Banaszewski, Krzysztof Kopciński – Patryk Kubicki.
Okocimski: Aleksander Kozioł – Paweł Pyciak, Mateusz Wawryka, Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk – Konrad Kurzywilk (80′ Krystian Maślanka), Patryk Bryła (71′ Wojciech Dziadzio), Arkadiusz Lewiński, Wojciech Wojcieszyński, Aleksander Ślęczka – Jurij Głuszko.

Brzeszczanie przegrali 1-0 ze Zniczem, z którym nie potrafią wygrać od lat. Posiłkując się relacjami z tego spotkania wynika, że Okocimski zawłaszcza w pierwszej połowie był zespołem słabszym od wyżej notowanego Znicza. Mimo to jedyna bramka meczu padła po zmianie stron po celnym strzale głową Macieja Mysiaka w 55 minucie, choć to goście stworzyli pierwsza groźną sytuację w tej części gry (Wojciech Wojcieszyński uderzył nad poprzeczką). Po stracie bramki, dopiero w ostatnich 20 minutach swoje szanse zaczęli stwarzać przyjezdni. Bramce Znicza zagrozili Jurij Głuszko oraz Paweł Pyciak.

Okocimski uległ w Pruszkowie i spadł na 12. pozycję w klasyfikacji. Ma 3 punkty przewagi nad otwierającym strefę spadkową Energetykiem Rybnik.