395 0

Puszcza Niepołomice – Stal Mielec 0-0

Puszcza: Andrzej Sobieszczyk – Łukasz Furtak, Michał Czarny, Damian Lepiarz, Michał Mikołajczyk – Dominik Maluga, Marcel Kotwica, Dariusz Gawęcki, Dawid Sojda (58′ Longinus Uwakwe), Dawid Abramowicz – Mateusz Broź (80’Adrian Gębalski).

Stal: Tomasz Libera – Robert Sulewski, Sebastian Zalepa, Michał Bierzało, Krystian Getinger – Tomasz Prejs (13′ Łukasz Żegleń, 88′ Damian Bożek), Sebastian Duda, Jakub Żubrowski, Bartosz Nowak (78′ Piotr Marciniec), Mateusz Cholewiak – Andreja Prokić.

Puszcza mimo kilku dobrych sytuacji nie zdołała pokonać strzegącego bramki gości – Tomasza Libery. Nieskuteczność gospodarzy mogła zemścić się pod koniec pierwszej połowy, kiedy to goście zamiast do siatki obili tylko słupek. Pojedynek z liderem i remis w nim osiągnięty to sukces Puszczy, która skazywana przez niektórych na porażki w ostatnich meczach jesieni, udaje się na przerwę zimową w dobrych nastrojach. Drużyna Tomasza Tułacza w ostatnich czterech meczach zdobyła osiem punktów – dwukrotnie wygrywając 1-0 oraz tyle samo razy bezbramkowo remisując.

Po jesieni niepołomiczanie mają 25 punktów i z takim dorobkiem – takim samym jak Puszcza, zajmują 11. pozycję w tabeli.