Sparingi. GKS Driwnia jak na razie ze zwycięstwami

449 0

Pierwszy mecz GKS rozegrał w niedzielę 7 lutego. Rywalem był przedstawiciel krakowskiej III grupy ligi kręgowej – Gdovia Gdów. Zespół Janusza Piątka pokonał przeciwników 3-1 po bramkach będącego w wysokiej dyspozycji na początku roku Pawła Kołodzieja oraz Wojciecha Tomali i Grzegorza Miklera. W minioną środę, 10 lutego, w trudnych warunkach pogodowych – przy śnieżnej zadymce GKS zmierzył się z kolejnym V-ligowcem – Orłem Iwanowice, którego pokonał 4-1. Łupem bramkowym podzielili się: Tomasz Cygan, Paweł Kołodziej i Kamil Stawiarski.

GKS – Gdovia 3-1 (2-0)
Bramki dla GKS: Kołodziej,Tomala, Mikler
GKS: Piątek – Kular, Tomala, testowany I, Mikler, Kudelski, Kaczmarczyk, Żurek, Rachwalski, Kaźmirek, Kołodziej, po przerwie: Sarara, Stawiarski, Madej, Mączka.

GKS – Orzeł Iwanowice 4-1 (4-0)
Bramki: Cygan 2, Kołodziej, Stawiarski
GKS: Przybyś – śliwa, Kular, Jurek, Rachwalski – Stawiarski, Kaczmarczyk, testowany I, Cygan, Nwachukwu, Kołodziej, po przerwie testowany II, Madej, Mączka, Kaźmirek.
Rakoczy,Gawlik

Janusz Piątek: Trenujemy od 8 stycznia trzy razy tygodniowo. Naszym celem na tę rundę było utrzymanie obecnej kadry. Zawodnicy chcą wiosną pokazać, że zasługują na lepsze miejsce w tabeli niż obecnie zajmują. Mam nadzieję, że obecny zapał i ambicja będą nam towarzyszyć do ostatniego meczu sezonu. O utrzymanie będzie ciężko, wiele zespołów chce zachować status czwartoligowca. Jeżeli będą jakieś zmiany kadrowe, to będą one tylko kosmetyczne.