Sparingi. Nieskuteczny BKS przegrywa w Tarnowie

504 0

Unia – BKS 4-1 (4-0)
Bramki: Łukasz Popiela 2′, 35′, Kamil Pawlak 5′, Sebastian Zawrzykraj 9′, – Karol Mus 85′
Unia: Dybowski – Jamróg, Pawlak, Kazik, A. Wójcik – Iwanek, Niemiec – Nowak, Popiela (46′ Bury), Adamski – Zawrzykraj.
BKS: Jaszczyński (46′ Szydłowski) – Lewicki, Ochlust (46′ Górszczyk), Bukowiec (46′ Krokosz), Grzyb (80′ Kuchnik)- Górecki, Klesiewicz (70′ Stokłosa), Budzyn (46′ Styrna), Grodowski (46′ K. Mus), Kluska (46′ Kaczmarczyk ) – Zubel

Sławomir Zubel po meczu z Unią: Mecz rozpoczął się dla nas niefortunnie. Już w 2 minucie straciliśmy bramkę po strzale z rzutu wolnego z kategorii stadiony świata. Chwilę później przy wyprowadzaniu piłki przytrafił się jednemu z zawodników kiks. Wykorzystała to natychmiast Unia, która po kilku podaniach stworzyła sobie sytuację jeden na jedne z naszym bramkarzem. Zanim dostosowaliśmy się do gry na naturalnej nawierzchni, było już 3-0 dla Unii. Ogólnie można potwierdzić, że tarnowianie mieli przewagę w tej części meczu, ale i my wypracowaliśmy sobie sytuacje bramkowe. Sam osobiście mogłem strzelić dwie- trzy, a oprócz mnie okazje na wpisanie się na listę strzelców mieli inni zawodnicy. W drugiej połowie gra się wyrównała. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Udało nam się pokonać bramkarza Unii za sprawą Karola Musa. Ewidentnie jednak zabrakło nam skuteczności, ale niestety nie dane nam było jeszcze przeprowadzić treningu strzeleckiego na zwykłej murawie.

Dwa tygodnie przed startem ligi nie trenujecie na trawie?

Mam nadzieję, że w tym tygodniu osoby odpowiedzialne za boiska trawiaste staną na wysokości zadania i będzie nam dane ćwiczyć w warunkach, w jakich będziemy toczyć mecze ligowe.