358 0

BKS Bochnia – SMS Kraków 4-0 (1-0)
Bramki: Tabor 27′, Juszczak 50′, Kazek 59′ , Chlebek 64′
BKS: Marcin Seweryn – Bartłomiej Chlebek, Marcin Palej, Filip Korta, Piotr Czerwiński, Jakub Burkowicz (41′ Paweł Szot), Dominik Juszczak, Piotr Matras, Mirosław Tabor ( 61′ Krzysztof Satoła), Kamil Francuz, Piotr Kazek

Pierwsza wyrównana połowa ze wskazaniem na stwarzających większe zagrożenie gości. Z czasem jednak to młodzi bochnianie zyskali inicjatywę, którą przełożyli na bramkową zdobycz. W 27 minucie bramkę zdobył Tabor po podaniu w pole karne Juszczaka. Zdobywca pierwszego gola w piękny sposób obrócił się z obrońcą na plecach i ulokował piłkę w okienku bramki. W drugiej połowie do głosu doszedł BKS. Miał więcej z gry (choć zdarzały mu się i kilkuminutowe przestoje), efektem czego były kolejne bramki. Najpierw Kazek w 50 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego strzelił na 2-0, a 9 minut później podwyższył wynik spotkania po dobrym podaniu Tabora. Ostateczny rezultat ustalił Chlebek ładnie uderzając z woleja w boczną siatkę. Był to ostatni występ BKS przed własną publicznością. Przed zawodnikami 4 wyjazdy, pierwszy 8 czerwca do Niecieczy. Obecnie BKS zajmuje 5 miejsce z 23 punktami i stosunkiem bramek 28-18.