Zakończenie sezonu piłkarskiego MOSiR Bochnia

678 0

LIGA MAŁOPOLSKA

W piątek 17 czerwca zarówno trampkarze, jak i ich młodsi koledzy gościli reprezentacje AS Progresu. Spotkania odbywały się w ramach ostatnich kolejek małopolskiej ligi piłki nożnej. Pierwsi na murawę wyszli trampkarze rocznik 2001, szkoleni przez Mateusza Fortunę. Niestety nie był to dla bochnian szczęśliwy mecz. Przegraliśmy go sześcioma bramkami.

MOSiR Bochnia – AS Progres Kraków 0:6

Dla młodzików Marcina Leśniaka, którzy wyszli na stadion dwie godziny później, krakowianie okazali się równoważnym przeciwnikiem. Spotkanie zakończyło się remisem.

MOSiR Bochnia – AS Progres Kraków 0:0

Skład zespołu młodzików: Stanisław Marcinów, Hubert Kwarta, Paweł Żyłka – Koncewicz, Klaudiusz Pach, Igor Szoja, Mariusz Mazanek, Jakub Rachwalik, Dominik Lech, Michał Wilk, Kacper Więcek, Bartosz Palej, Kamil Lekki, Kacper Pawlik.

ROZGRYWKI PODOKRĘGU

W poniedziałek 20 czerwca w tym samym miejscu drugi zespół młodzików, trenowani przez Tomasza Maruta, gościł w ramach rozgrywek Podokręgu Piłki Nożnej w Bochni Czarnych Kobyle. Chłopcy wygrali ten mecz różnicą
dwóch bramek. Aż cztery dla Bochni zdobył Kacper Pawlik.

MOSiR II Bochnia – Czarni Kobyle 5:3

Skład zespołu MOSiR II i bramki: Maksymilian Rachwał, Kacper Pawlik 4, Sebastian Liszka, Kacper Więsek, Artur Majcher , Stanisław Szydłowski, Michał Kurek, Patryk Gawor, Krystian Pilch, Paweł Jarosz, Piotr Marcinkowski, Michał Kukla, Kacper Szczudło, Wiktor Zaleński, Filip Budyn, Jakub Mazanek, Michał Wilk 1.

Drugi zespół trampkarzy zakończył spotkania już wcześniej. Mecz młodzików MOSiR II Bochnia był więc ostatnim w ramach rozgrywek, w których uczestniczyły drużyny Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE SEZONU

W środę 22 czerwca na stadionie im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej odbyło się uroczyste zakończenie sezonu połączone m.in. z tradycyjnym już meczem „Ojciec i syn”. W imieniu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zespół trampkarzy i młodzików żegnała wicedyrektor Dorota Błoniarczyk.

W sezonie 2015/16 do rozgrywek wystawiliśmy cztery zespoły, dwa do małopolskiej ligi i dwa do rozgrywek Podokręgu – mówi kierownik sekcji piłki nożnej Władysław Wójcik.- Graliśmy ze zmiennym szczęściem, ale młodzi zawodnicy starali się trenować sumiennie i na boisku pokazać z jak najlepszej strony. Dziękujemy trenerom za ich zaangażowanie w szkolenie grup młodzieżowych i wszystkim którzy nas wspierali – firmom
oraz osobom prywatnym, w tym rodzicom
.

WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ

Przed nami wakacje i oczywiście kibicowanie podczas Euro 2016. Wychowankowie MOSiR odpoczywać będą krótko, ponieważ już w połowie lipca rozpoczną treningi, przygotowujące ich do nowego sezonu rozgrywkowego
2016/17. Rozgrywki ligowe nasi chłopcy rozpoczną w sierpniu.

Zapraszamy do śledzenia strony MOSiR Bochnia, na której pojawią się m.in. informacje o /Grach i zabawach z piłką nożną,/ które planowane są na drugą części wakacji. Wtedy również z trenerami będzie
można porozmawiać o naborze do najmłodszych grup szkoleniowych.

info: nadesłane

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *