Watra Białka Tatrzańska – Sokół Borzęcin 3-0 (1-0)
Bramki: Mirosław Kalita 40′, Grzegorz Misiura 84′, Rafał Kuchta 90’+4′.
Żółte kartki: Kosturko, Mroszczak, Kowalczyk – Kostecki
czerwona kartka: Mucek 90’+4′
Watra: Krystian Majerczyk – Sebastian Gąsiorek, Mirosław Kalita (83′ Andrzej Rabiański), Tomasz Kołbon, Jozef Kosturko, Marcin Kowalczyk, Rafał Kuchta, Jakub Maciasz, Grzegorz Misiura (89′ Przemysław Sulir), Robert Mroszczak (80′ Rafał Kostrzewa), Michał Petrus (70′ Grzegorz Bochnak)
Sokół: Mariusz Mucek – Przemysław Bury, Daniel Policht, Paweł Knap, Dawid Mularz (87′ Kamil Szumlański), Sergiusz Kostecki, Mariusz Łyduch, Andrzej Mika, Rafał Ciesielski, Mateusz Wawryka, Mariusz Zabiegała.

Sokół przetrwał początkową przewagę Watry i przez długie fragmenty pierwszej połowy miał inicjatywę. Niestety dla borzęcinian w 40 minucie bramkę, tę z kategorii do szatni zdobył grający trener Watry – Mirosław Kalita. W drugiej połowie długo były podtrzymywane nadzieje gości na wyrównanie i wywiezienie z Białki choćby punktu. losy meczu rozstrzygnęły się w końcówce spotkania. W 84 minucie kolejny raz błysnął Kalita, który świetnym podaniem obsłużył Misiurę i goście przegrywali już 2-0. W doliczonym czasie gry „kropkę nad i” postawił Rafał Kuchta.

Drużyna Roberta Sakowicza ma 8 punktów i zajmuje ósmą lokatę w klasyfikacji. Za tydzień Sokół zmierzy się na własnym boisku z KS Tymbark.