V liga. Sprawa meczu Olimpia – Strażak na finiszu

Tocząca się od kilkunastu dni sprawa meczu Olimpii Bucze ze Strażakiem Mokrzyska wydaje się zbliżać do zakończenia. Po przesłuchaniu świadków nastąpiła weryfikacja protokołu meczowego w pezetpeenowskim serwisie laczynaspilka.pl .

Sprawa dotyczy zaległego spotkania 21 kolejki rozegranego w Boże Ciało. Pisaliśmy o nim ostatnio TUTAJ. Tydzień temu, we wtorek w Tarnowie miały miejsce przesłuchania przed przedstawicielami tarnowskiego OZPN sędziów oraz przedstawicieli obu klubów. Wydział Dyscypliny TOZPN mimo upływu kilku dni nie wydał jednak komunikatu. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, jeszcze pod koniec ubiegłego tygodnia, że oczekiwani są dodatkowi świadkowie oraz, że w Tarnowskim OZPN z powodu doniosłości decyzji jaka może zapaść, jej konsekwencji, działacze nie chcą podejmować nerwowych, pochopnych ruchów.

Tymczasem dzisiaj na stronie laczynaspilka.pl pojawiły się spore zmiany w pomeczowym elektronicznym protokole. W pierwotnej wersji znalazł się zapis, że w 82 minucie za Sebastiana Mularza wszedł Łukasz Zachara, w najnowszej wersji składu Strażaka takiej zmiany już nie ma. Co więcej, mimo że podani są strzelcy bramek, nie wpisano wyniku meczu. Zresztą sprawdźcie TUTAJ

a potem zobaczcie tu:

screen z laczynaspilka.pl
screen z laczynaspilka.pl

Co to oznacza i jakie to będzie miało konsekwencje? Dowiemy się zapewne już wkrótce…