IV liga. trzecia porażka BKS

464 0

Glinik Gorlice – BKS Bochnia 3-2 (1-1)
Bramki: Konrad Grela 32′, 76′, Marcin Szary 51′ – Jakub Dobranowski 21′, Krzysztof Styrna 89′
BKS: Robert Błąkała – Daniel Bukowiec, Marcin Motak, Mateusz Mlostek, Michał Ruchałowski (60′ Tomasz Rachwalski) – Jakub Dobranowski (60′ Piotr Filipek), Krystian Lewicki (76′ Krzysztof Styrna), Arkadiusz Budzyn, Karol Filipek (76′ Piotr Górecki), Grzegorz Marszalik (66′ Rafał Strojek) – Tomasz Ciećko.

Bochnianie przegrali trzeci mecz w tym sezonie i z dorobkiem trzech punktów zajmują jedenastą lokatę. Mecz w Gorlicach rozpoczął się dla zespołu Janusza Piątka bardzo dobrze. W 21 minucie Bocheński objął prowadzenie po strzale Jakuba Dobranowskiego. Niestety kolejne bramki strzelali gospodarze. Dopiero na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry, przy stanie 3-1 gola kontaktowego strzelił rezerwowy Krzysztof Styrna.