Wyniki piłkarskiego weekendu

Za nami kolejny piłkarski weekend. W IV lidze BKS pokonał Tuchovię, a GKS uległ wzmocnionej ekstraklasowcami Sandecji II. W V lidze prowadzenie utrzymuje Okocimski, a pierwszy ligowy punkt zdobył Naprzód. W A klasie – Bochnia nie zwalnia Victoria Słomka, w Brzesku ze spora przewagą lideruje Arkadia.

IV liga, wyniki 9. kolejki:

BKS Bochnia – Tuchovia Tuchowa 2-1
Bramki:
Grzegorz Marszalik 23′, Marcin Motak 27′ – Filip Płachno 30′

Sandecja II Nowy Sącz – GKS Drwinia 4-0
Bramki:
Wiktor Nowak 56′, Filip Piszczek 58′, 90+1′, Mateusz Cetnarski 90+3′

Glinik Gorlice – Barciczanka 2-1
Bramki:
Patryk Skrzypniak 75′, Krystian Baran 90′ – Krzysztof Tarasek 14′

Poprad Muszyna – Watra Białka Tatrzańska 4-1
Bramki:
Sylwester Tokarz 13′, 19′, 20′, Dawid Polański 63′ – Tomasz Kołbon 30′

Lubań Maniowy – KS Tymbark 0-2
Bramki:
Damian Smoleń 62′, Bartosz Tokarczyk 80′

Orzeł Pisarzowa – Tarnovia Tarnów 0-1
Bramka:
Kamil Wilk 9′

Wolania Wola Rzędzińska – Polan Żabno 2-0
Bramki:
Artur Nowak 55′, Piotr Drozdowicz 74′

Poprad Rytro – Limanovia Limanowa 0-2
Bramki:
Kacper Orłowski 10′, Mateusz Lampart 53′.

Tabela:

1 Limanovia Limanowa 8 19 23-8
2 Barciczanka Barcice 9 16 15-11
3 Glinik Gorlice 8 16 17-15
4 Bocheński KS 8 15 19-8
5 Lubań Maniowy 8 14 10-7
6 Wolania Wola Rzędzińska 9 13 15-10
7 Poprad Muszyna 8 13 14-9
8 MLKS Żabno 8 12 9-8
9 Olimpia Pisarzowa 8 12 12-13
10 GKS Drwinia 8 10 10-11
11 Sandecja II Nowy Sącz 9 10 19-22
12 Watra Białka Tatrzańska 8 10 10-15
13 KS Tymbark 8 9 8-20
14 Tarnovia Tarnów 7 8 9-12
15 Tuchovia Tuchów 8 5 9-18
16 Poprad Rytro 8 1 8-20

8. kolejka V ligi:

Sokół Borzęcin – Rylovia Rylowa 0-3 (0-1)
Bramki:
Krystian Hebda 35′, Piotr Stawarz 56′, Albert Skrzyński 70′.

Okocimski Brzesko – Radłovia Radłów 2-0 (1-0)
Bramki:
Tomasz Gałka 23′, Tomasz Grzyb 86′.

Jadowniczanka Jadowniki – Olimpia Bucze 4-2 (2-2)
Bramki:
Michał Żak 16′, 65′, Dariusz Gejza 43′, Tomasz Mól 73′ – Oskar Rysiewicz 11′, Marek Handzlik 13′

Sokół Maszkienice – Pagen Gnojnik 1-3 (0-1)
Bramki
: Paweł Tryka 76′ – Tomasz Górak 26′, Robert Rubin 56′, Sławomir Wąs 90′.

Tarnavia – Orzeł Dębno 2-3 (0-1)
Bramki:
Konrad Janecki 54′, Sławomir Kącki 81′ – Filip Gurgul 24′, Sebastian Greń 40′, 63′.

GOSiR Rzezawa – Naprzód Sobolów 1-1 (0-1)
Bramki:
Damian Żurawski 57′ – Mariusz Starkowski 13′

Strażak Mokrzyska – Olimpia Kąty 1-1 (1-1)
Bramki:
Łukasz Zachara 19′ – Damian Cebula 39′

Tabela:
1. Okocimski Brzesko 7 19
2. Rylovia Rylowa 7 16
3. Olimpia Kąty 8 16
4. Jadowniczanka Jadowniki 7 14
5. Rzezawianka Rzezawa 8 13
6. Pagen Gnojnik 7 13
7. Sokół Maszkienice 7 13
8. Orzeł Dębno 7 12
9. Strażak Mokrzyska 7 9
10. Radłovia Radłów 8 8
11. Sokół Borzęcin 8 6
12. Olimpia Bucze 8 4
13. Tarnavia Tarnawa 8 4
14. Naprzód Sobolów 7 1

A klasa Bochnia, 8. kolejka:

Czarni Kobyle– Beskid Żegocina 0-5 (0-2)
Bramki:
Grzegorz Kłusek 12′, Marcin Guzik 29′, 54′, 81′, Karol Kępa 76′

Żubr Gawłówek – Błękitni Krzeczów 3-0 (1-0)
Bramki
: Adam Małecki 45′, Mateusz Piekuś 76′, Paweł Budzyn 90’+2.

GKS II Drwinia – Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-1 (1-1)
Bramki:
Maciej Drabik 20′ – Gabriel Rajca 13′

Raba Książnice – Borkowianka Borek 2-1 (1-1)
Bramki:
Michał Puka 22′ -sam., Paweł Czerwiński 67′ – Kamil Patyk 13′

Ceramika Muchówka – Górnik Siedlec 1-2 (1-0)
Bramki:
– Dariusz Strojny, Adam Korczakowski

Błyskawica Proszówki – Victoria Słomka 1-2
Bramki:
Bartosz Kuchno 65′ – Piotr Makówka 24′, Wojciech Popadiak 82′

Orzeł Cikowice – Trzciana 2000 1-0 (0-0)
Bramka
: Marcin Kwinta 49′.

Tabela:

1. Victoria Słomka 8 24
2 Raba Książnice 8 16
3 Borek Borek 6 15
4 Górnik Siedlec 6 15
5 Orzeł Cikowice 7 12
6 GKS II Drwinia 6 11
7 Beskid Żegocina 8 10
8 Trzciana 2000 7 7
9 Żubr Gawłówek 7 7
10 Szreniawa Nowy Wiśnicz 6 5
11 Błękitni Krzeczów 7 4
12 Czarni Kobyle 7 4
13 Błyskawica Proszówki 7 4
14 Ceramika Muchówka 6 3

A klasa Brzesko, wyniki 9. kolejki:

IVA Iwkowa – Iskra Łęki 3-1 (1-1)
Bramki:
Piotr Szot 30′, Krzysztof Dzięgiel 76′, Tomasz Jarzmik 84′ – Dawid Curyło 32′

Kłos Łysa Góra – Victoria Porąbka Uszewska 1-7 (1-3)
Bramki:
Sławomir Kural 10′ – Krzysztof Pałka 25′, Przemysław Łazarz 28′, 53′, Paweł Fejkiel 34′, 72′, 81′, Grzegorz Zych 85′.

Korona Niedzieliska – Tymon Tymowa 5-2
Bramki
: Rafał Policht 9′, 49′, Adrian Zachara 16′, Paweł Lipchardt 54′, Jakub Hebda 84′ – Marcin Wilczek 23′, Paweł Pachota 90′.

Jedność Paleśnica – Arkadia Olszyny 1-3 (0-1)
Bramki:
Paweł Jurkiewicz 53′ – Michał Waśko 6′, 82′, Patryk Waśko 78′

Poręba Spytkowska – Strażak II Mokrzyska / Szczepanów 4-0 (3-0)
Bramki
: Łukasz Zych 9′, Kewin Gurgul 18′, 21′, Mariusz Zych 86′.

Start Biadoliny Szlacheckie – LKS Uszew 4-2
Bramki:
?-?

Pogórze Gwoździec – Temida Złota 1-2
Bramki:
Jacek Tokarczyk 81′ – Bartłomiej Pachota 38′, Robert Krakowski 70′.

Tabela:

1. Arkadia Olszyny 9 22
2. Korona Niedzieliska 8 15
3. Jedność Paleśnica 9 14
4. Start 77 Biadoliny Szlacheckie 9 14
5. Victoria Porąbka Uszewska 8 13
6. Iva Iwkowa 8 12
7. Poręba Spytkowska 7 11
8. Pogórze Gwoździec 9 11
9. Strażak II Mokrzyska/Szczepanów 9 11
10. Tymon Tymowa 9 10
11. Kłos Łysa Góra 9 10
12. Iskra Łęki 9 7
13. LKS Uszew 8 7
14. Temida Złota 7 7