IV liga. GKS wrócił na drogę zwycięstw

734 0

KS Tymbark – GKS Drwinia 1-3 (0-1)
Bramki: Rafał Kluska 68′ – Kamil Stawiarski 32′, Wojciech Tomala 84′, Roman Stepankow 86′
GKS: Mateusz Cieśla – Łukasz Fasuga, Wojciech Tomala, Bartłomiej Kudelski, Tomasz Cygan – Jakub Berliński (64’Michał Bajda), Patryk Kura (77′), Mateusz Kaczmarczyk (70′), Kamil Rynduch, Kamil Stawiarski (86′ Damian Bochenek) – Roman Stepankow

Drwinianie po zeszłotygodniowej porażce w Barcicach pokonali w sobotę na wyjeździe KS Tymbark 1-3. Goście otworzyli wynik już w pierwszej połowie po strzale Kamila Stawiarskiego. W 68 minucie do remisu doprowadził były zawodnik BKS Bochnia – Rafał Kluska. Obok niego, w barwach KS Tymbark, zagrało jeszcze trzech eksbekaesiaków: Tomasz Marut, Mateusz Fortuna oraz Bartosz Tokarczyk. Remis utrzymywał się do 84 minuty. Wówczas na prowadzenie wyprowadził GKS stoper Wojciech Tomala, a kropkę nad przysłowiowym „i” postawił snajper Roman Stepankow.

Po tej wygranej, podopieczni trenera Mateusza Stańca zajmują szóste miejsce w tabeli.