543 0

GKS Drwinia – Tarnovia 0-0
GKS:
Mateusz Cieśla – Tomasz Cygan (85′ Łukasz Fasuga), Wojciech Tomala, Mateusz Krokosz, Bartłomiej Kudelski – Patryk Kura (60′ Michał Bajda), Jakub Berliński, Mateusz Kaczmarczyk (77′ Karol Barwiołek), Kamil Rynduch, Kamil Stawiarski (70′ Krzysztof Stós) , Roman Stepankow.

GKS po zwycięstwie nad Tymbarkiem zmierzył się z dobrze radzącą sobie w tej rundzie Tarnovią. Spotkanie toczyło się w bardzo trudnych warunkach. Długotrwały, ulewny deszcz spowodował, że zawodnicy obu drużyn mieli problemy z rozegraniem piłki. Jedna i druga drużyna stworzyła sobie sytuacje głównie po stałych fragmentach gry i strzałach z dystansu. Bramki nie padły, bo na przeszkodzie stanęli bramkarze albo piłki obijały obramowanie bramki. Po tym spotkaniu GKS utrzymuje 6. pozycję w tabeli.

Drwinianie mają 20 punktów, tyle samo co Lubań, który szczęśliwie zremisował w Muszynie odrabiając w końcowych minutach meczu dwie bramki i ratując remis. Wicelider z Gorlic pokonał po mocnej wymianie ciosów Tuchovię, z którą przegrywał do przerwy 2-3. Tym samym goście nadal zajmują przedostatnią pozycję w tabeli, Glinik do Limanovii traci 2 punkty. W grze o mistrzostwo ligi cały czas jest Barciczanka, która pokonała Watrę. Wysoko Poprad Rytro pokonały rezerwy Sandecji, w której składzie pojawili się zawodnicy znani z ekstraklasy, z Maciejem Korzymem na czele. Polan Żabno, który przed tygodniem tak bardzo napsuł krwi BKS-owi uległ aż 5-2 Olimpii Pisarzowa. Mecz lidera został odwołany z powodu złego stanu boiska w Tymbarku. O spotkaniu BKS z Wolanią pisaliśmy TUTAJ.