Koszykówka. W środę kolejne starcie bochnianek

484 0

Podopieczne Macieja Starowicza zmierzą się z drużyną z Nowego Sącza, która ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Tę poniosły – podobnie jak przed kilkoma dniami bochnianki – z Ikarem Niepołomice. Humory w sądeczanek przed meczem w Bochni poprawił dobry występ przeciwko tarnowskiemu Pałacowi, który uległ w Nowym Sączu wysoko, bo aż 77-43.

Bochnianki w sobotę przegrały swój drugi mecz w sezonie. Po nieznacznej porażce z Wisłą II CanPack Kraków, MOSiR Contimax Bochnia przegrał z Ikarem Niepołomice 64 : 58 (21:16, 17:15, 10:18, 16:9). Drużyna z Bochni, która we wcześniejszych meczach słabiej wypadała w trzeciej kwarcie tym razem zdołała odrobić siedmiopunktową stratę i nawet wyjść na minimalne, jednopunktowe prowadzenie. Niestety w ostatniej kwarcie górą były gospodynie, które tę część meczu wygrały 16-9 i ostatecznie pokonały MOSiR przewagą sześciu punktów. Punkty dla drużyny z Bochni w tym meczu zdobyły: Julia Fortuna 22, Aleksandra Poradowska 17, Aisza Buczek 8, Natalia Mazur 9, Karolina Przybyła 2. W meczu wystąpiły również Edyta Rudnik , Dominika Dziadoń , Kinga Ochel , Alicja Hamuda.

Zapraszamy do Hali Widowiskowo Sportowej. Wstęp wolny.

Tabela: (punkty, mecze, wygrane-przegrane)

1 MTS IKAR 9 5 4 – 1
2 UKS Żak Nowy Sącz 7 4 3 – 1
3 Wisła CANPACK Kraków 7 4 3 – 1
4 Contimax MOSiR Bochnia 6 4 2 – 2
5 MKS Pałac Młodzieży Tarnów 6 5 1 – 4
6 MLKS-MOS 4 4 0 – 4