Reklama

Futsal. BSF sparował z BKS

Na niespełna dwa tygodnie przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski w Futsalu do lat 20, BSF Bochnia zagrało mecz kontrolny z czwartoligowym BKS Bochnia. Wygrali młodzi futsaliści 12-4.

BSF Bochnia – BKS Bochnia 1-4 (2-2)
Bramki: Stós 18′, Kura 19′, 33′, 50′, Matras 38′, 57′, Budzyn 44′, 60′, Juszczak 48′, ?, Filipek 51′, 53′, – Styrna 24′, 59′, Lewicki 27′, testowany I 40′
BSF: Smoleń, Biernat – Juszczak, Budzyn, Kura, Grzyb, Filipek, Kazek, Matras, Matlęga, Stós
BKS: Seweryn, Jaszczyński – Motak, Lewicki, Rachwalski, Kaczmarczyk, Styrna, testowany I, testowany II.

Ostre strzelanie urządzili sobie zawodnicy reprezentujący BSF Bochnia, którzy podejmowali w Hali Widowiskowo – Sportowej w Bochni w meczu kontrolnym będących już poza sezonem BKS Bochnia. W drużynie BSF wystąpili piłkarze, którzy już niedługo, bo za niespełna dwa tygodnie wezmą udział w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu do lat 20. W kadrze czwartoligowca zabrakło tym razem zawodników, którzy reprezentowali drużynę BSF. Byli to: Dominik Juszczak, Arkadiusz Budzyn, Piotr Kazek, Karol Filipek i Dawid Grzyb.

Mistrzostwa Polski dwudziestolatków odbędą się w dniach 15-17 grudnia w Łęczycy. Bochnianie zagrają w nich w grupie A, ich rywalami będą drużyny: AZS UW Warszawa, Rekord Bielsko-Biała i Piast Gliwice.