Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu: BSF ABJ Bochnia rozpoczyna walkę o medal w kategorii U-18

424 0

Gospodarzem turnieju będzie Rekord Bielsko-Biała, a więc zespół, który wygrał w tym sezonie wszystkie rozegrane dotychczas mistrzostwa juniorów – w kategoriach U-14, U-20 i U-16. W tej ostatniej kategorii bielszczanie pokonali w finale BSF ABJ Bochnia (5:1). Biorąc pod uwagę, że drużyna seniorów Rekordu zdominowała także rozgrywki Futsal Ekstraklasy, drużynę tę trzeba uznać za potentata polskiego futsalu. Do kompletu zwycięstw brakuje temu klubowi już tylko triumfu w kategorii U-18.

Do grona faworytów zaliczany jest także BSF. W poprzednim sezonie drużyna z Bochni, będąc gospodarzem turnieju w tej kategorii, zajęła czwarte miejsce. Przebieg wydarzeń z udziałem bocheńskiego zespołu będziemy relacjonować na bieżąco. Transmisje meczów dostępne będą na stronie www.lajfytv.pl

Kadra BSF ABJ Bochnia: Jakub Smoleń, Konrad Biernat – Mateusz Prokop, Mateusz Matlęga, Sebastian Grubalski, Piotr Matras, Dominik Juszczak, Piotr Kazek, Arkadiusz Goryczka, Dawid Lizak, Mirosław Tabor, Paweł Matras, Filip Korta, Jakub Machaj.