Reklama

BLF: 17 kolejka. Przed nami kluczowy weekend sezonu.

Dziś możemy poznać wszystkie najważniejsze rozstrzygnięcia w Ekstraklasie. Bezpośrednie starcia stoczą pierwszy Transbet i goniący go Stalprodukt, oraz walczące o utrzymanie kluby Domek i Bosman Sport.

Na początek rozegrane zostaną jednak mecze I ligi. Choć tu niemal wszystko jest już jasne, to mecze powinny dostarczyć wiele emocji. Pewny pierwszego miejsca Pershing zagra z Parkers, Św. Paweł podejmie Sportomaks Team, trzeci w stawce Marex o punkty powalczy z LSO, a w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu zmierzą się zespoły Dandav i BSF Elektrospec U-16.

To będzie jedynie przystawka przed meczami Ekstraklasy. Najpierw zmierzą się Domek i Bosman Sport. Obie drużyny mają na koncie po 10 punktów. Zwycięzca zapewni sobie utrzymanie, a przegrany pożegna się z Ekstraklasą, dlatego kluczem do sukcesu będzie przede wszystkim odporność psychiczna zawodników.

W kolejnym meczu Igloo podejmie zdegraddowane już AR MOTO. Hitem kolejki będzie spotkanie prowadzącej w lidze ekipy Transbet i drugiego Stalproduktu. „Hutnicy” muszą postawić wszystko na jedną kartę, gdyż tylko zwycięstwo przedłuża ich szanse na wygranie ligi. Transbet potrzebuje remisu, aby już dziś móc świętować sukces.

Na koniec spotkają się ekipy BSF Aquer U-18 i Lemon F.H.U. Będzie to starcie o czwartą pozycję. W nieco lepszej sytuacji znajdują się obecnie juniorzy. „Cytrynki”, aby awansować na wyższą lokatę, potrzebują zwycięstwa.

17. kolejka:
– I liga:
15.00 Parkers – Pershing
15.45 Św. Paweł – Sportomaks Team
16.30 Dandav – BSF Elektrospec U-16
17.15 Marex – LSO
pauza: Centrum Kredytowe

– Ekstraklasa:
18.00 Domek – Bosman Sport
18.45 Igloo – AR MOTO
19.30 Transbet – Stalprodukt
20.15 BSF Aquer U-18 – Lemon F.H.U.
pauza: Widmat

Więcej o BLF na stronie: bsfbochnia.pl