Siatkówka. Bochnianie podejmą lidera

477 0

Bocheńska ekipa plasuje się aktualnie na piątym miejscu ligowej tabeli z dorobkiem ośmiu punktów, natomiast Karpaty Krosno to zespół, który w tegorocznych rozgrywkach nie schodził jeszcze z parkietu pokonany. Gospodarze na pewno będą chcieli zrobić wszystko by przerwać hegemonię ekipy PWSZ-u i to właśnie na parkiecie w Solnym Grodzie. Nie będzie to jednak łatwe zadanie.

W zeszłym sezonie to drużyna Contimaxu dwukrotnie schodziła z boiska pokonana przez siatkarzy z Krosna. W pierwszym meczu bochnianie ulegli przeciwnikowi 1:3, a w czasie drugiej potyczki nie zdołali ugrać nawet seta (porażka 3:0). Jak będzie tym razem?

Podopieczni trenera Banaszaka w ostatnim meczu z Wisłokiem Strzyżów pokazali się z naprawdę dobrej strony i co najważniejsze potrafili wyjść zwycięsko z opresji w końcówce seta. A akurat ta sztuka im się zbyt często nie udawała w tym sezonie. Skoro jednak bochnianie potrafili opanować emocje w meczu wyjazdowym, to tym łatwiej powinno im się grać we własnej hali. Gdyby jeszcze większe grono kibiców zasiadło na trybunach hali w Solnym Grodzie, to już z całą pewnością jeszcze lepiej by się grało zawodnikom MOSiR-u…