MKF Solne Miasto Wieliczka – BSF Bochnia 2:5 (2:3)
bramki: Cebula 15′, 20′ – Rynduch 2′, Leszczak 7′, 20′, 34, Kozieł 24′
Żółte kartki: Cebula, Musiał, Lipecki – Lewicki (dwie – czerwona), Kępa, Rynduch
MKF: Kamil Kłosowski, Jakub Bereta – Kamil Jeleń, Maciej Musiał, Michał Gąsior, Marcin Gruszka, Konrad Cebula, Piotr Powroźnik, Andrzej Musiał, Krzysztof Lipecki, Tomasz Targosz, Kamil Gawlik, Robert Ślęczka, Arkadiusz Lekki
BSF: Jan Zachariasz, Krystian Jaszczyński, Mateusz Data – Łukasz Piech, Krystian Lewicki, Mateusz Więsek, Paweł Kępa, Tomasz Kozieł, Kamil Rynduch, Sebastian Leszczak, Robert Dąbrowski, Jakub Podgòrski

To miał być mecz na szczycie rozgrywek I ligi i taki był. Obie mające ambicje wygrania ligi drużyny zagrały otwarty futbol stwarzając wiele sytuacji podbramkowych. Bohaterem spotkania został Sebastian Leszczak -autor trzech bramek – dwóch z rzutów karnych i jednej z rzutu wolnego. Dla drużyny z Wieliczki dwa trafienia były autorstwa grającego trenera – Konrada Cebuli.

Do przerwy 2-3 dla gości, co dawało nadzieję Solnemu Miastu na korzystny rezultat. Rozbudzone nadzieje gospodarze nieco ostudził jednak Tomasz Kozieł, który trzy minuty o zmianie stron swoją indywidualną akcję zakończył czwartym trafieniem dla BSF. Dziesięć minut później na 2-5 podwyższył Leszczak z przedłużonego rzutu karnego.

W 36 minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Krystian Lewicki. Przez dwie kolejne minuty bochnianie grali w osłabieniu. Nie pomogło to jednak wieliczanom , którzy nie potrafili poważniej zagrozić bramce pewnie interweniującego Zachariasza.

BSF pokonał wielicki Solne Miasto i awansował na 3. miejsce w klasyfikacji. Prowadzi z kompletem punktów TPH Polkowice -pogromca BSF-u z pierwszej kolejki.