530 0

Cracovia – BKS Bochnia 1-1 (0-0)
Bramki: Robert Ożóg 75′ karny – Tomasz Palonek 55′ (asysta Piotr Matras)
BKS: Konrad Biernat- Wiktor Nagrodzki, Filip Korta, Marcin Palej, Piotr Czerwiński, Dominik Juszczak, Piotr Matras (60′ Kamil Francuz), Mirosław Tabor (68′ Jakub Burkowicz), Mateusz Matlęga, Piotr Kazek, Palonek

W ramach pierwszej kolejki grupy mistrzowskiej Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych BKS zremisował na wyjeździe z Cracovią Kraków 1-1. Pierwsza bezbramkowa połowa przebiegała pod dyktando gospodarzy, jednak goście umiejętnie bronili dostępu do własnej bramki. BKS zdobył nawet gola ale oddający strzał Matlęga był na spalonym i sędzia nie uznał bramki. W drugiej połowie BKS zaczął stwarzać okazje i w 55 minucie piękne podanie Matrasa na bramkę zamienił Tomasz Palonek. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat. Dobrze tego dnia dysponowana była bocheńska defensywa dowodzona przez pewnie broniącego Konrada Biernata. Cracovia w 65 minucie zdobyła gola, jednak jej napastnik był na spalonym. Gospodarze dopięli swego w 74 minucie, kiedy to po zagraniu ręką sędzia podyktował rzut karny, którego zawodnik Cracovii zamienił na bramkę. Zawodnicy BKS-u walczyli do końca i zdobyli jeden punkt z bardzo silną drużyną i przed sobą mają jeszcze cztery spotkania. W najbliższą sobotę zagrają z faworytem rozgrywek AS Progres.