Otyliada. Przepłynęli razem ponad 172 km

453 0

Najdłuższy dystans pokonał Bartłomiej Rodzaj ze Starego Wiśnicza, który przepłynął 19 km, drugie miejsce zajął Paweł Janas z Proszówek z wynikiem 18 km 200 m. Na trzeciej pozycji
uplasowali się Szymon Błażejewicz z Proszówek i Karol Daniec ze Starego Wiśnicza – obaj po 12.100m. Brązowy medal trafił jednak do tego pierwszego, który wspimnainy dystans pokonał w krótszym czasie.

Najmłodszy zawodnik OTYLIADY w Bochni – Jaś Piasecki miał 6 lat i przepłynął 550 metrów, najmłodsza zawodniczka Małgosia Skoczek – 9 lat pokonała 3 km, z kolei najstarszy zawodnik 65 letni p. Tadeusz Iranowski wykręcił wynik 9.100 m.

Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom (zawodnikom, sędziom, kibicom) nie tylko kondycji, ale i dobrego humoru i dziękują Towarzystwu Sportowemu Pływak Bochnia za pomoc w organizacji Maratonu.