MLJM. BKS pokonał Progres i dołączył do czuba tabeli

531 0

KS Bochnia – AS Progres 6-3
Bramki: Matras 2′, Palonek 10′, 41′, 49′, 41′ Tabor, Kazek 53′ – Progres 10′, 12′, 37′
BKS: Biernat – Czerwiński, Korta, Palej, Nagrodzki (70′ Sot), Kazek, Matras, Juszczak, Chlebek (62′ Burkowicz), Tabor, Palonek (65′ Augustyn)

16 Unia Tarnów 3 0 1-10

Zawodnicy obu drużyn stworzyli ciekawe widowisko obfitujące w dużą liczbę bramek. Początek meczu należał do bochnian, którzy już po 10 minutach prowadzili 2-0. Najpierw bardzo przytomnie dobił odbitą piłkę przez bramkarza Matras, a kilka minut później Palonek wykorzystał bardzo ładne podanie Juszczaka. Po straconych bramkach do roboty zabrali się goście i zdobyli dwie bramkami doprowadzając do remisu.

Na wyrównanie bardzo szybko odpowiedzieli młodzi zawodnicy BKS i po minucie odzyskali prowadzenie po strzale Palonka. Druga połowa zaczęła się od szybkich bramek BKS-u najpierw Tabor wykorzystał podanie Palonka. Następnie w 49 minucie Palonek skompletował hattricka, a w 53 minucie strzałem głową podwyższył wynik Kazek. W 65 minucie goście wykorzystując rzut karny ustalili wyniki spotkania. Po tym meczu BKS ma 7 punktów ze stosunkiem bramek 11-4 i zajmuje 4 miejsce. W następnej kolejce nasza drużyna wyjeżdża do Wołowic, gdzie swoje mecze rozgrywa Akademia Profi Zielonki prowadzona przez znanych byłych piłkarzy Arkadiusza Radomskiego i Andrzeja Niedzielana.

Źródło: BKS Bochnia, sportowetempo.pl, własne