Piłka ręczna. MOSiR zwycięski w Kielcach

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce – MOSiR Bochnia 25-30 (11-13)
AZS: Świąder Wojciech, Porzucek Michał – Zygmunt Kamys 4, Marek Glita 4, Maciej Sadecki 4, Michał Kwieciński 3, Rafał Nowak 3, Kacper Nawara 2, Patryk Kurek 2, Maciej Rączka 1, Mateusz Nowak 1, Jakub Słomiński 1, Adrian Godzwon, Łukasz Kurek.
MOSiR: Tomasz Węgrzyn, Jarosław Gut – Mateusz Zubik 9, Jakub Jewiarz 6, Filip Pach 5, Mateusz Bujak 5, Marcin Janas 2, Hubert Pamuła 1, Łukasz Urbanowicz 1, Wojciech Dziedzic 1, Tomasz Wolnik, Przemysław Mucha, Paweł Waśniowski, Marcin Jakubowski, Iwo Stopczyński.
kary: 8′ – 4′

Bochnianie nie zaczęli dobrze mecz w Kielcach. Po trzech minutach przegrywali już 2-0. Wraz z upływem czasu podopieczni Marcina Bożka odrobili straty i od 17 minuty zaczęli zyskiwać przewagę nad rywalem. Do przerwy MOSiR prowadził 11-13. W drugiej połowie tylko na początku kielczanie zdołali zmniejszyć straty do jednej bramki. Z każdą kolejną minutą goście zyskiwali dystans, który utrzymali do ostatniej minuty zawodów. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem MOSiR-u 25-30.