A klasa Bochnia. Pierwsze bramki padły w Gawłówku

454 0

Żubr Gawłówek – Ceramika Muchówka 1-4
Bramki: Mariusz Buras 14′ – Karol Stabrawa 28′, Marcin Stary 62′, Jakub Stabrawa 72′, Konrad Kupiec 88′.

Spotkanie niemal przez cały swój przebieg toczyło się pod dyktando Ceramiki, która już w pierwszych minutach powinna strzelić gospodarzom dwie bramki. Brak skuteczności gości został ukarany kontrą i bramką po strzale głową Mariusza Burasa. Ceramika nie rezygnowała z ataków i w końcu, po niespełna 30 minutach gry wyrównał Karol Stabrawa.

Po zmianie stron początkowo przeważał Żubr, ale wraz z upływem czasu ponownie do głosu dochodzili przyjezdni. Ceramika strzeliła bramki między innymi z dwóch rzutów karnych> Jedenastkę miał również zespół z Gawłówka, ale ne wykorzystał swojej sytuacji. Ostatecznie Żubr przegrał 1-4.