IV liga. BKS wygrywa na zakończenie sezonu

642 0

KS Tymbark – BKS Bochnia 1-3
Bramki: Sławomir Porębski 72′ – Daniel Bukowiec 37′-kar., Grzegorz Marszalik 63′, Arkadiusz Budzyn 90’+1′

Tymbark: Rafał Pietrzak – Konrad Sułkowski, Marcin Jańczy, Damian Smoleń, Eryk Sobczak, Piotr Lach, Kacper Zwierczyk, Grzegorz Duda (35′ Michał Smaga ), Artur Czernek (80′ Kamil Czernek), Tomasz Binda (50′ Kamil Brzazgoń ), Sławomir Porębski
BKS: Janusz Piątek – Bartłomiej Chlebek (46′ Filip Korta), Daniel Bukowiec (70′ Marcin Motak), Michał Ruchałowski, Mateusz Mlostek (58′ Marcin Palej ), Tomasz Rachwalski, Dominik Juszczak, Arkadiusz Budzyn, Grzegorz Marszalik, Krzysztof Styrna (60′ Piotr Kazek), Mirosław Tabor (46′ Paweł Szot).

Bochnianie pokonali ostatnią drużynę tabeli 1-3, choć gospodarze mimo pogodzenia ze spadkiem postawili przybyszom z Solnego Miasta trudne warunki gry.W obu zespołach na boisku pojawiło się wielu młodzieżowców. W zespole z Bochni w kadrze meczowej pojawiło się łącznie aż ośmiu juniorów.

Od początku lepiej prezentowali się goście, którzy stwarzali sobie systematycznie okazje pod bramką rywali. Bochnianie byli jednak nieskuteczni. W 37 minucie za faul na Arkadiuszu Budzynie sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał Daniel Bukowiec. W drugiej części gry nadal grę prowadził zespół z Bochni. W 63 minucie 13 bramkę w sezonie strzelił Grzegorz Marszalik. Kolejną asystę zaliczył Arkadiusz Budzyn. Ambitnie grający gospodarze zdołali zdobyć bramkę kontaktową, którą zdobył najlepszy zawodnik tego zespołu Sławomir Porębski. Końcówka meczu należała do podopiecznych Janusza Piątka. W doliczonym czasie gry wynik ustalił Budzyn kończąc zawody z dwiema asystami i jedną bramką.