Piłka ręczna. Sukces młodzików MOSiR-u

225 0

Jak się okazało walka była niezwykle zacięta i emocjonująca. Wszystkie spotkania kończyły się zwycięstwami jednego z zespołów różnicą zaledwie jednej bramki, z wyjątkiem starcia MOSiR Bochnia – UMKS PMOS Chrzanów. Tu do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Poniżej prezentujemy wyniki bocheńskiej drużyny:

MOSiR Bochnia – UKS Czwórka Libiąż 17:16 (9:6)
MOSiR Bochnia – UMKS PMOS Chrzanów 18:18 k. 3:2
MOSiR Bochnia – SKS Kusy Kraków 12:13 (5:6)

Wspaniały sukces zespołu MOSiR-u – bochnianie w całym cyklu rozgrywek zajęli drugie miejsce. Zwycięstwo w lidze zapewniła sobie drużyna SKS Kusy Kraków, wyprzedzając MOSiR o jeden punkt, o jedną bramkę, która zdecydowała o zwycięstwie w bezpośrednim starciu pomiędzy zainteresowanymi zespołami. Gratulujemy serdecznie podopiecznym trenerów Ewy Salamon oraz Jakuba Pacha fantastycznej walki na przestrzeni całego sezonu oraz fantastycznego osiągnięcia, jakim zakończyli obecny sezon. Wywalczyć wicemistrzostwo w gronie 14 zespołów walczących w naszym województwie było niezwykle trudno. Mamy nadzieję, że kontuzjowani zawodnicy szybko wrócą do zdrowia i dalej będą się rozwijać ciężko trenując w naszym klubie. Sezon był ciężki – teraz zasłużone wakacje, a od sierpnia wracamy do pracy pełni zapału.

W ostatnim turnieju MOSiR reprezentowali oraz rzucali bramki: Łukasz Kruk, Kacper Kluz, Karol Cichoń, Dawid Oświęcimka, Bartosz Kokoszka, Bartłomiej Kaźnica 1, Bartosz Kołodziej 1, Jakub Noskowiak 3, Mateusz Bożek 5, Eryk Smęda 7, Michał Wojs 14, Maciej Maliszczak 17

Z powodów zdrowotnych zabrakło na turnieju finałowym kilku zawodników, którzy również stanowili o sile tego zespołu. Oczywiście trenerzy liczyli się z taką sytuacją, bo nie można zagrać wszystkich meczów w całym roku bez urazów, ale nie możemy zapomnieć o naszych zawodnikach. A są to: Filip Gibała, Antoni Kasperski, Oskar Stabrawa, Maciej Niedźwiedź, Kacper Wadoń, Kacper Staśto, Mikołaj Brzegowy, Dawid Serafin

Mamy nadzieję, że zawodnicy, którzy przewinęli się w tym roku przez naszą drużynę powrócą do treningów zachęceni wspaniałymi wynikami wywalczonymi w sezonie 2017/2018. Serdecznie zapraszamy na treningi już w sierpniu, a kolejne świetne występy będą kontynuowane w kategorii młodzik.

Informacja nadesłana

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *