A-klasa Bochnia: Górnik w głębokim kryzysie, Borkowianka wciąż bez punktów

402 0

W niedzielę w ramach 7 kolejki Bocheńskiej A klasy czerwona latarnia rozgrywek – LZS Borkowianka Borek, podejmowała na własnym terenie będące w czubie tabeli rezerwy GKS-u Drwina.

Od początku spotkania dominował zespół gości, czego efektem była szybko zdobyta bramka. Już w 3. minucie dośrodkowanie z prawej strony wykończył Kamil Młynarczyk. Ten sam zawodnik miał udział w bramce na 2:0 dla GKS, kiedy to świetnie wyprowadził kontrę i wystawił piłkę Marko Józefowiczowi, który wpakował ją do pustej bramki. Taki rezultat utrzymał się do końca pierwszej połowy.

W drugiej połowie wejście Grzegorza Gawłowicza w zespole Borkowianki zupełnie odmieniło obraz gry i to drużyna gospodarzy tworzyła sobie więcej sytuacji do zdobycia gola. W 54. minucie właśnie Gawłowicz był bliski szczęścia, lecz piłka po jego strzale z rzutu wolnego tylko obiła słupek. Tymczasem GKS wyprowadzał kontrataki, lecz gdy stanęli już przed bramką, to brakowało im zimnej krwi. Mimo starań Borkowianki wynik meczu się nie zmienił i to goście wywieźli z Borku trzy punkty.