Orkan Szczyrzyc – Okocimski Brzesko 5:2 (2:1)
Marcin Kurek 18, Marcin Krywoborodenko 25, Krzysztof Piekarczyk 70, 89, 90 – Tomasz Gałka 35, Przemysław Bury 67

Orkan: Krzysztof Piwowarczyk – Dawid Kurczab, Sławomiar Boczoń, Tomasz Olejarz, Maciej Śliwa, Michał Tabor (90′ Piotr Gruszka), Piotr Kaczor (70′ Bartłomiej Limanówka), Mateusz Wojtasiński, Krzysztof Piekarczyk, Marcin Kurek, Marcin Krywoborodenko

Okocimski: Nikodem Śnieg – Maciej Pawlik, Daniel Policht, Michał Kulig (65′ Łukasz Kulig), Jakub Baran (80′ Andrzej Ryglowski) – Mateusz Wawryka, Sergiusz Kostecki, Jakub Duda (60′ Arkadiusz Goryczka), Tomasz Grzyb (85′ Michał Zydroń), Przemysław Bury – Tomasz Gałka

Gospodarze dość szybko objęli prowadzenie, bo pierwszą bramkę zdobyli w 18. minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonanego przez Piekarczyka wykorzystał Marcin Kurek. Siedem minut później było już 2:0. Podanie z prawego skrzydła otrzymał Marcin Krywoborodenko i nie zmarnował dobrej okazji.

W 32. minucie doszło do kontrowersji. W polu karnym gospodarzy zatrzymany został Przemysław Bury, przez co „Piwosze” domagali się rzutu karnego, jednak sędzia nie przychylił się do ich protestów. Zespół z Brzeska nie poddawał się jednak i wkrótce zdobył bramkę kontaktową po tym, jak Mateusz Wawryka wbiegł w pole karne i zagrał do Tomasza Gałki, a napastnik wykorzystał dogodną okazję.

Po przerwie zespół Okocimskiego dążył do wyrównania. W 56. minucie Gałka znów trafił do siatki, ale sędzia dopatrzył się spalonego. Goście stwarzali sobie kolejne dogodne okazje i w 67. minucie w końcu doprowadzili do wyrównania. Bramkę zdobył Bury. Niestety dla gości, końcowy fragment meczu należał do Orkana, a zwłaszcza do jednego z zawodników tej drużyny. Już w 70. minucie gospodarze znów prowadzili, a gola zdobył Krzysztof Piekarczyk. Goście znów musieli zaatakować, ale tym razem nie zdołali już odrobić strat. Orkan zdołał za to przeprowadzić jeszcze dwie akcje, które skutecznie wykończył Piwowarczyk i mecz zakończył się wynikiem 5:2.

Dla „Piwoszy” była to druga ligowa porażka z rzędu, przez co zespół pozostanie dopiero na 13. miejscu. Orkan awansował na 7. pozycję.