LBLF: Przed nami kolejne emocje

219 0

Przed nami 4. kolejka sezonu 2021 Letniej Bocheńskiej Ligi Futsalu. Każde z trzech zaplanowanych na wtorkowy wieczór spotkań zapowiada się niezwykle interesująco. Wszystkie mecze tradycyjnie rozegrane zostaną na boisku przy PSP nr 2.

4. kolejka:

18:30 Spektrum – Leszcze Barowe
19:15 iSprzęt – Rangers
20:00 Krawczyk Team – Św. Paweł
pauza: Św. Jan

Zmagania rozpocznie starcie Spektrum z Leszczami Barowymi. W poprzednim sezonie starcie tych ekip decydowało o losach mistrzowskiego tytułu, który ostatecznie po niezwykle zaciętej rywalizacji zdobyła druga z nich. Młody zespół Jerzego Zuzi z pewnością liczył, że zrewanżuje się w obecnym sezonie za niepowodzenie i powalczy o końcowe zwycięstwo, jednak na razie doznał dwóch porażek i zanotował remis, a jego gra daleka jest od oczekiwań. Leszcze po dwóch starciach mają w dorobku komplet sześciu oczek i na razie pewnie kroczą po kolejny tytuł. Ostatnie spotkania pokazały jednak, że w tej lidze wszystko może się zdarzyć.

Dobrze w swoich pierwszych dwóch pojedynkach zaprezentował się iSprzęt, bo najpierw odrobił straty w starciu z Krawczyk Team, a potem pokonał Św. Pawła. Teraz drużyna Pawła Obroślaka zmierzy się z Rangers, którzy również mają za sobą zdecydowanie najlepsze dwa występy w swojej historii występów w Bocheńskiej Lidze Futsalu. Jeśli znów świetną dyspozycję zaprezentuje Patryk Zając i kilku jego kolegów, to Rangers przynajmniej powalczą o przedłużenie dobrej passy. Niespodziewanie ten mecz może okazać się niezwykle emocjonujący.

Jeszcze więcej można spodziewać się po rywalizacji Krawczyk Team – Św. Paweł. Pierwsza z drużyn w dwóch meczach zdobyła 4 punkty i pokazała, że chce walczyć o najwyższe cele, natomiast „Pawełki” po dwóch zwycięstwach ostatnio zawiodły i gładko przegrały z iSprzętem. Teraz młoda drużyna będzie musiała zagrać dużo lepiej jeśli chce pozostać w walce o czołowe lokaty.

Przypominamy, że do północy można jeszcze wprowadzać swoje typy w Sportomaks.pl Lidze Typera. Serdecznie zachęcamy do udziału w zabawie.

Więcej o lidze na stronie www.blf-bochnia.pl

Autor: Mateusz Filipek

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *