Keeza Klasa okręgowa. Zima storpedowała plany

791 0

Niespodziewany powrót zimowej aury zmusił władze Podokręgu Piłki Nożnej Bochnia do przełożenia zaplanowanych na ten weekend meczów 15. kolejki. Nowym terminem ma być wtorek 3. maja. Jednocześnie zgodnie z pierwotnym terminarzem mają odbyć się dwa spotkania Keeza Klasy okręgowej.

sobota 2. kwietnia
Ceramika Muchówka – Sokół Borzęcin Górny 16:00

Strażak Mokrzyska – GKS Drwinia 16:00 – przełożony

Jadowniczanka Jadowniki – Błyskawica Proszówki 16:00

Victoria Słomka – Rylovia Rylowa 16:00 – przełożony

Korona Niedzieliska – Sokół Maszkienice 16:30 – przełożony

niedziela 3. kwietnia
Naprzód Sobolów – Olimpia Bucze 14:00 – przełożony

Orzeł Dębno – LKS Poręba Spytkowska 16:00 – przełożony

Raba Książnice – Szreniawa Nowy Wiśnicz 16:00 – przełożony

Ciekawie zapowiada się spotkanie Ceramiki z Sokołem Borzęcin. Obie w tej rundzie jeszcze nie wygrały. Wydaje się, że to drużyna gości zaprezentowała się nieznacznie lepiej, z drugiej strony gospodarzom powinien sprzyjać fakt, że zagrają na własnym boisku. Jesienią Sokół wygrał 2-1 i tym razem może być podobnie. Hitem kolejki będzie rywalizacja Strażaka z GKS-em. Oba zespoły wygrały swoje pierwsze dwa wiosenne mecze. Goście walczą o awans i zadowolić może ich tylko wygrana, ale gospodarze zdają się znajdować teraz w dobrej formie. W dwóch ostatnich spotkaniach nie stracili jeszcze gola.

Na przełamanie po trzech meczach bez wygranej liczy Błyskawica. Lider zagra z zamykającą tabelę Jadowniczanką, która choć zaczęła słabo, to na pewno będzie nadal walczyć o utrzymanie. O pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej powalczą Victoria i Rylovia. Faworytem będą goście, ale jesienią niespodziewanie to beniaminek był górą i teraz spróbuje powtórzyć to osiągnięcie. Interesujący powinien być także mecz Korony z Sokołem Maszkienice. To rewelacje tego sezonu. Beniaminek wprawdzie przegrał na inaugurację z GKS-em Drwinia, ale potem ograł Błyskawicę, a goście odnieśli już dwie wygrane w tej rundzie.

Powracający do wysokiej dyspozycji Naprzód podejmie Olimpię. Oba zespoły zdobyły po 3 punkty w ostatnich dwóch meczach, ale większe wrażenie zrobiła wygrana gospodarzy nad Błyskawicą niż gości nad Victorią. Naprzód będzie faworytem tego meczu. Zacięty powinien być pojedynek Orła z LKS-em. Gospodarze po wzmocnieniach powinni z czasem piąć się w górę tabeli. LKS to jednak mocny rywal i też będzie chciał sięgnąć po komplet punktów. Podobnie powinien wyglądać mecz Raby z Szreniawą. Lepiej rundę zaczęła drużyna trenera Łukasza Górki, ale goście na pewno nie odpuszczą.

MF

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *