Futsal. Czas na derby. BSF podejmie Unię

678 0

BSF ABJ dziś o godz. 17 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni zagra z Unią Tarnów w ramach 21. kolejki I ligi futsalu. Spotkanie derbowe będzie ostatnim domowym dla bochnian w sezonie 2021/22.

Celem podopiecznych trenera Klaudiusza Hirscha będzie odniesienie dwudziestej pierwszej wygranej w sezonie ligowym. W ostatnich dwóch meczach wyraźnie ograli Luxionę AZS UMCS Lublin (7-2) i Heiro Rzeszów (9-3), prezentując naprawdę dobrą formę. Widać, że nadal mają motywację, by odnosić kolejne zwycięstwa i zakończyć sezon z kompletem punktów. Do progu 30 zdobytych goli dobili już Mainor Cabalceta oraz Adam Wędzony. Niemal na pewno to oni rozstrzygną między sobą pojedynek o tytuł króla strzelców, jednak jak na razie zgodnie współpracują, z pożytkiem dla zespołu.

Unia ma za sobą niezbyt udany okres i w tym momencie zajmuje 8 miejsce w tabeli. Na pewno negatywnie na zespół wpłynęło odejście Wojciecha Przybyła właśnie do BSF-u. Najlepszym strzelcem drużyny jest Tomasz Grzesiak, który zdobył 11 bramek. Pierwszy mecz tych drużyn świetnie rozpoczęły „Jaskółki”, bo prowadziły już 2-0, ale bochnianie jeszcze przed przerwą zdobyli 5 goli i wygrali ostatecznie 5-2. Teraz to gracze ekipy z Solnego Miasta będą faworytem rywalizacji.

MF

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *