I PLF. Zrobili to! BSF zakończył sezon z kompletem zwycięstw

361 0

BSF ABJ Bochnia w świetnym stylu zakończył sezon 2021/22. Pewni już wcześniej awansu podopieczni trenera Klaudiusza Hirscha pokonali 11-0 pogodzony ze spadkiem GKS Nowiny.

GKS Ekom Invex Remedies Nowiny – BSF ABJ Bochnia 0-11

Drużyna z Solnego Miasta była wyraźnym faworytem meczu i od początku pokazała, że chce w efektowny sposób pożegnać się z rozgrywkami I ligi. Po dwa gole zdobyli Piotr Matras, Wojciech Przybył, Milinton Tijerino oraz Mainor Cabalceta, a po razie na liście strzelców wpisani zostali Arkadiusz Budzyn, Jakub Burkowicz i Andrzej Musiał. Cabalceta praktycznie przypieczętował zdobycie tytułu króla strzelców, bo ma w dorobku 34 gole i jest mało prawdopodobne, by prześcignął go dziś jeszcze któryś z rywali. Drugie miejsce zajmuje Adam Wędzony, który zanotował 30 goli.

Bochnianie osiągnęli historyczny wynik, bo jeszcze nikomu na tym poziomie nie udało się wygrać wszystkich meczów ligowych w całym sezonie. Jeśli dodamy do tego komplet zdobytych punktów w rundzie rewanżowej poprzedniej kampanii, to wynik BSF-u wygląda jeszcze bardziej imponująco. Teraz przed nimi zasłużony odpoczynek, a potem okres przygotowawczy do premierowego sezonu na poziomie Futsal Ekstraklasy.

MF

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *