IV liga. Miłe złego początki. Okocimski przegrywa z Orłem

641 0

Mimo objęcia prowadzenia, piłkarze Okocimskiego Brzesko wrócili do domu z pustymi rękoma przegrywając na inaugurację nowego sezonu IV ligi z Orłem Ryczów 3-2. Bramki dla brzeszczan strzelili Mateusz Cięciwa 14′ i Michał Zając 90’+2′ – trafienie samobójcze. Trzy gole dla gospodarzy strzelił były napastnik BKS Bochnia – Tomasz Ciećko.

Orzeł Ryczów – Okocimski Brzesko 3-2 (2-1)
Bramki: Tomasz Ciećko 17′, 22′, 66′ – Mateusz Cięciwa 14′, Michał Zając 90’+2′ – sam.

Okocimski otworzył wynik meczu z Orłem przeprowadzając skuteczną kontrę w 14 minucie spotkania. Wówczas to piłkę głową do siatki skierował Mateusz Cięciwa. Gospodarze szybko odrobili straty. W ciągu zaledwie 5 minut dwukrotnie do siatki brzeszczan strzelił Tomasz Ciećko. Piwosze mieli okazję do odrobienia strat. Jednak nie wykorzystali swoich sytuacji. To zemściło się na nich w 66 minucie. Ponownie Ciećko wpakował piłkę do siatki gości zaliczająć pierwszego hat-tricka w bieżącym sezonie. Brzeszczanie ambitnie walczyli o odrobienie strat. W doliczonym czasie gry po dośrodkowaniu Konrada Kuliszewskiego trafienie samobójcze zaliczył Michał Zając.

W najbliższą środę brzeszczanie zmierzą się na własnym stadionie z Radziszowianką Radziszów.