Fogo Futsal Ekstraklasa. Kluczowy mecz BSF-u

124 0

BSF ABJ Powiat Bochnia już o 18 zmierzy się w Gliwicach z Piastem w drugim meczu I rundy play-offs. Bochnianie muszą wygrać choćby w rzutach karnych, by pozostać w grze.

Pierwsze spotkanie, które rozegrane zostało w środę w Bochni, było zacięte jedynie do przerwy. Bochnianie dwukrotnie doprowadzili do wyrównania, ale dwa gole stracone przed przerwą mocno zepsuły im plan, a w drugiej części Piast był już stroną wyraźnie skuteczniejszą. Ten mecz dobitnie pokazał, że play-offy to zupełnie inny poziom niż sezon zasadniczy. Bardziej doświadczona ekipa zniosła lepiej trudy rywalizacji i była skuteczna w kluczowych momentach. Orlando Duarte może być zadowolony z postawy swoich liderów. Się we znaki bochnianom dawał zwłaszcza Rick.

Na wyciągnięcie wniosków zespół Antuna Bacicia miał tylko niespełna trzy dni. Znów BSF będzie musiał poradzić sobie bez kontuzjowanego Sebastiana Leszczaka. Jeśli bochnianom uda się wygrać, to o awansie rozstrzygnie trzecie spotkanie, którego gospodarzem ponownie będzie Piast.

Drugie mecze, 27 kwietnia:
Piast Gliwice – BSF ABJ Powiat Bochnia 18:00
Piast prowadzi w rywalizacji 1-0.

Constract Lubawa – Widzew Łódź 18:00
Constract prowadzi w rywalizacji 1-0.

Rekord Bielsko-Biała – Legia Warszawa 19:00
Rekord prowadzi w rywalizacji 1-0.

Futsal Leszno – Dreman Opole Komprachcice 19:00
Dreman prowadzi w rywalizacji 1-0.

MF

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *