A klasa Bochnia. Podokręg utrzymał wynik meczu Macierz – Trzciana

325 0

Wydział Gier Podokręg Piłki Nożnej w Bochni postanowił utrzymać wynik boiskowy meczu Macierz Lipnica Murowana – Trzciana 2000, który został przerwany przed tygodniem z powodu warunków atmosferycznych.

W sobotę 25 maja w Lipnicy Macierz podejmowała wicelidera rozgrywek – Trzcianę 2000. W tym bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu górą byli przyjezdni, którzy już w 68 minucie prowadzili aż 0-6 po golach Mariusza Banata 11′, Krystiana Czupera 14′, Adriana Grabowskiego 20′, 27′, Kacpra Cygana 63′ i Kamila Klejdysza 68′. Pod koniec zawodów z powodu załamania się pogody arbiter przerwał zawody.

Decyzją WG PPN w Bochni utrzymano wynik boiskowy przerwanego meczu. Oznacza to, że tabela przed 25. kolejką wyglądała następująco:

1. Beskid Żegocina 23 59 83-25
2. LKS Trzciana 2000 22 52 71-18
3. Tarnavia Tarnawa 22 44 71-32
4. Czarni Kobyle 23 43 63-38
5. Macierz Lipnica Murowana 22 41 59-41
6. Nieszkowianka Nieszkowice Małe 22 36 66-54
7. KR Jodłówka 22 30 43-63
8. Górnik Siedlec 22 24 39-51