Wiślanie Wola Przemykowska pokonali w rewanżowym spotkaniu barażowym Novi/Rzezawiankę Rzezawa aż 4-0, co pozwoliło im rozstrzygnąć dwumecz na swoją korzyść.
Wiślanie Wola Przemykowska 4-0 Novi/Rzezawianka Rzezawa
dwumecz: 5-2
Pierwsze starcie zakończyło się minimalnym zwycięstwem drużyny z Rzezawy, ale ekipa z Woli Przemykowskiej miała w zanadrzu rewanż na swoim boisku, gdzie notowała świetne wyniki. I tym razem wykorzystała ten atut, notując wysoką wygraną. Wynik dwumeczu to 5-2 na korzyść drugiej siły grupy brzeskiej. Dla niej to historyczny sukces, ponieważ w swojej krótkiej wciąż historii, liczącej ledwie 7 lat, nigdy nie miała okazji zagrać na tym poziomie. Ponownie barażową rywalizację wygrywa ekipa właśnie w tych rozgrywkach, bo przed rokiem Tymon Tymowa uporał się z Macierzą Lipnica Murowana (3-1, 2-0). Sukces Wiślan ma także konsekwencje dla drużyn z Klasy B. Miejsce zespołu z Woli Przemykowskiej zająć może teraz Orzeł II Dębno, który zajął 2. miejsce.
MF
